logo

Canlı Maç İzle

Tüm spor karşılaşmalarını, şifreli tüm spor kanallarını JestBahis farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için JestYayın.com’u tercih edin!

spor SMART HD
Paylaş:
22 Şubat 2020 Cumartesi 18:05:14
18:00Wigan - Millwall (beIN SPORTS HD 3)Canlı
18:00Barcelona - Eibar (spor SMART HD)Canlı
18:00Southampton - Aston Villa (TRT Spor HD)Canlı
18:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)Canlı
17:45Faces 3x3 - Ventspils Ghetto 3x3Canlı
17:30IJsselmeervogels - GVVV VeenendaalCanlı
17:30Werder Bremen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)Canlı
17:15CSKA Sofia - Botev PlovdivCanlı
17:08Ivan Volodkevich - Roman GumenyukCanlı
17:00Junak Sinj - Zagora UnešićCanlı
17:00Ereliai - GargzduCanlı
17:00Neptunas-Akvaservis - Suduva-Mantinga MarijampoleCanlı
17:00Palangos Kursiai - EzerunasCanlı
17:00Perlas MRU Vilnius - SiluteCanlı
17:00Fethiye Belediye - Final GençlikCanlı
17:00Gemlikspor - Samsun AnakentCanlı
17:00Yalova Spor - Bornova BelediyesiCanlı
17:00Tver - BryanskCanlı
17:00Bologna - Udinese (beIN SPORTS HD 4)Canlı
17:00Göztepe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 2)Canlı
16:48Vorontsov/Melnikova - Grebenyuk/MishenevCanlı
16:45Salal - SaddCanlı
16:45Khaitan Sporting Club - Burgan Sports ClubCanlı
16:30Radnik Bijeljina - Željezničar SarajevoCanlı
16:30Velež Mostar - Zvijezda 09Canlı
16:30Akhisar Belediyespor - Fatih KaragümrükCanlı
16:30Nahda Al Buraimi - Al-Seeb Sports ClubCanlı
16:30Ain - WaslCanlı
16:30Rethymno Cretan Kings - LavrioCanlı
16:30Gotsor Gomel Bölgesi - Brest RegionCanlı
16:30Akhisarspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
16:15Makati Super Crunch - Bulacan KuyasCanlı
15:45Highlands Park - Kaizer ChiefsCanlı
15:45Bonner - Fortuna Köln
15:45‪Sporting Club Ben Arous - Avenir Sportif de Gabes
15:45Onduparaka - Mbarara City
15:45Happy Wanderers - Sporting
15:45Hsieh/Strycova - Krejcikova/Zheng
16:00Hansa Rostock - Ingolstadt 04
16:00Pirmasens - 1846
16:00Zarzis - M'saken
16:00Sfax Railways - Etoile Olympique Sidi Bouzid
16:00Kansanshi Dynamos - Nkana
16:00Mufulira Wanderers - Lusaka Dynamos
16:00Nakambala Leopards - Kabwe youth soccer academy
16:00Power Dynamos - Green Eagles
16:00Zanaco - Buildcon
16:00Egersunds - Vard Haugesund
16:00Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzow
16:15Bataeh - Dibba Al Fujairah
16:15Taawon - Emirates Cultural Sport Club
16:15Dibba Al-Hisn - Masfut
16:15Slovan Liberec - Bohemians 1905 Prag
16:15Mladá Boleslav - Slovácko
16:15Slavia Prague - Opava
16:15Botic Van De Zandschulp - Nicola Kuhn
16:15Mick Veldheer - Elmar Ejupovic
16:30Aumund-Vegesack - Borgfeld
16:30Al-Suwaiq - Muscat
16:30Elfsborg - Brage
16:30Oskarshamns - Örebro
16:30Equatorial Guinea - Fildişi Sahili
16:30CMHS - REG
16:45Bologna 1909 - Udinese Calcio
16:45Göztepe - Gaziantep
16:45Cittadella - Juve Stabia
16:45Virtus Entella - Benevento Calcio
16:45Trapani Calcio - Spezia Calcio
16:45Arka Gdynia - Raków Częstochowa
16:45Braunschweig - Hagen-Uthlede
16:45Lens - Stade Malherbe Caen
16:45Bengaluru - Atlético de Kolkata
16:45Hajduk Split - Gorica
16:45Solin - Sesvete
16:45Renate - Pergolettese 1932
16:45Modena - Südtirol
16:45Fremad Amager - Roskilde
16:45Peresvet - Stupino
16:45Alexander Bublik - Stefanos Tsitsipas
17:00Biskra - Belouizdad
17:00Magra - Sétif
17:00Tadjenant - Olympique de Médéa
17:00Béjaïa - Racing Club Rélizane
17:00Split - Zadar
17:00Carrarese Calcio - Gozzano
17:00Virtusvecomp Verona - Rimini 1912
17:00Rieti - Teramo
17:00Matelots - Dynamo de Douala
17:00Unisport FC de Bafang - Racing Bafoussam
17:00Omonia - Enosis Neon Paralimni
17:00Fredrikstad - Mjøndalen
17:00Atletico Olympic - Flambeau Centre
17:00Bankeryds - Helsinborg
17:00Hogsbo - Norrort
17:00Swiss Krono Zary - Tarnowskie Gory
17:00Spor - İzmir BŞB
17:00Tereza Mrdeza - Aliona Bolsova Zadoinova
17:15Borussia Mönchengladbach - Hoffenheim
17:15Hertha - Köln
17:15Freiburg - Fortuna Düsseldorf
17:15Werder Вremen - Borussia Dortmund
17:15Goytre United - Cwmamman United
17:15Llandudno - Llangefni Town
17:15Barry Town - Caernarfon Town
17:15Cardiff Metropolitan University - Airbus UK Broughton
17:30Carmarthen Town - Cefn Druids
17:30Yambol - Spartak Pleven
17:30Gabriel Petit - Matic Spec
17:30Gage Brymer - Igor Marcondes
17:30Maria Lourdes Carle - Carolina Meligeni Rodrigues Alves
17:30Thaisa Grana Pedretti - Andrea Gamiz
17:45Barnsley - Middlesbrough
17:45Birmingham City - Sheffield Wednesday
17:45Bristol City - West Bromwich Albion
17:45Charlton Athletic - Luton Town
17:45Leeds United - Reading
17:45Nottingham Forest - Queens Park Rangers
17:45Preston North - Hull City
17:45Stoke City - Cardiff City
17:45Swansea City - Huddersfield Town
17:45Wigan Athletic - Millwall
17:45Burnley - Bournemouth
17:45Crystal Palace - Newcastle United
17:45Sheffield United - Brighton & Hove Albion
17:45Southampton - Aston Villa
17:45Aberdeen - Ross County
17:45Hamilton Academical - Motherwell
17:45Hibernian - Livingston
17:45Barcelona - Eibar
17:45Alcorcón - Las Palmas
17:45Almería - Fuenlabrada
17:45Huachipato - Cobresal
17:45Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
17:45Kabylie - Chlef
17:45Hussein - Bel-Abbès
17:45Paradou - Saoura
17:45Accrington Stanley - Rotherham United
17:45Wimbledon - Blackpool
17:45Ipswich Town - Oxford United
17:45Lincoln City - Gillingham
17:45Milton Keynes Dons - Bolton Wanderers
17:45Rochdale - Coventry City
17:45Shrewsbury Town - Doncaster Rovers
17:45Southend United - Burton Albion
17:45Leyton Orient - Oldham Athletic
17:45Newport County - Bradford City
17:45Northampton Town - Exeter City
17:45Plymouth Argyle - Cambridge United
17:45Salford City - Colchester United
17:45Scunthorpe United - Forest Green Rovers
17:45Alvechurch - Needham Market
17:45Bromsgrove - Hitchin Town
17:45Coalville Town - Rushden & Diamonds
17:45Royston Town - Hednesford Town
17:45Rushall Olympic - Kings Langley
17:45Tamworth - Biggleswade Town
17:45Bath City - Dulwich Hamlet
17:45Chelmsford City - Slough Town
17:45Havant & Waterlooville - Albans
17:45Hemel Hempstead Town - Concord Rangers
17:45Hungerford Town - Braintree Town
17:45Maidstone United - Hampton & Richmond Borough
17:45Oxford City - Tonbridge Angels
17:45Wealdstone - Dorking Wanderers
17:45Weymouth - Billericay Town
17:45Lewes - Brightlingsea Regent
17:45Basford United FutbolClub - Atherton Collieries
17:45South Shields - Buxton
17:45Stafford Rangers - Morpeth Town
17:45Warrington Town - Scarborough Athletic
17:45Kidderminster Harriers - York City
17:45Leamington - Southport
17:45Spennymoor Town - Alfreton Town
17:45Boreham Wood - Yeovil Town
17:45Bromley - Wrexham
17:45Chesterfield - Ebbsfleet United
17:45Chorley - Barnet
17:45Maidenhead United - Aldershot Town
17:45Torquay United - Halifax Town
17:45Woking - Stockport County
17:45San Rafael - Santanyi
17:45428189 - Bembibre
17:45Estudiantes de Mérida - Carabobo
17:45Cove Rangers - Queen's Park
17:45Edinburgh City - Brechin City
17:45East Kilbride - Glasgow
17:45Edusport Academy - Bonnyrigg Rose
17:45Walkow/Zielinski - Freund/Hoyt
18:00Burnley - Bournemouth
18:00Crystal Palace - Newcastle United
18:00Sheffield United - Brighton & Hove Albion
18:00Southampton - Aston Villa
18:00Barcelona - Eibar
18:00Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
18:00Barnsley - Middlesbrough
18:00Birmingham City - Sheffield Wednesday
18:00Bristol City - West Bromwich Albion
18:00Charlton Athletic - Luton Town
18:00Leeds United - Reading
18:00Nottingham Forest - Queens Park Rangers
18:00Preston North - Hull City
18:00Stoke City - Cardiff City
18:00Swansea City - Huddersfield Town
18:00Wigan Athletic - Millwall
18:00Accrington Stanley - Rotherham United
18:00Wimbledon - Blackpool
18:00Fleetwood Town - Portsmouth
18:00Ipswich Town - Oxford United
18:00Lincoln City - Gillingham
18:00Milton Keynes Dons - Bolton Wanderers
18:00Rochdale - Coventry City
18:00Shrewsbury Town - Doncaster Rovers
18:00Southend United - Burton Albion
18:00Sunderland - Bristol Rovers
18:00Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers
18:00Alcorcón - Las Palmas
18:00Almería - Fuenlabrada
18:00Carlisle United - Morecambe
18:00Cheltenham Town - Mansfield Town
18:00Crawley Town - Stevenage
18:00Crewe Alexandra - Macclesfield Town
18:00Leyton Orient - Oldham Athletic
18:00Newport County - Bradford City
18:00Northampton Town - Exeter City
18:00Plymouth Argyle - Cambridge United
18:00Salford City - Colchester United
18:00Scunthorpe United - Forest Green Rovers
18:00Swindon Town - Grimsby Town
18:00Walsall - Port Vale
18:00Aberdeen - Ross County
18:00Hamilton Academical - Motherwell
18:00Hibernian - Livingston
18:00Arbroath - United
18:00Greenock Morton - Alloa Athletic
18:00Queen of the South - Dundee
18:00Krylia Sovetov - Torpedo Moskova
18:00CSKA Moskova - FC
18:00Boreham Wood - Yeovil Town
18:00Bromley - Wrexham
18:00Chesterfield - Ebbsfleet United
18:00Chorley - Barnet
18:00Dagenham & Redbridge - Solihull Moors
18:00Dover Athletic - Fylde
18:00Harrogate Town - Eastleigh
18:00Hartlepool United - Notts County
18:00Maidenhead United - Aldershot Town
18:00Torquay United - Halifax Town
18:00Woking - Stockport County
18:00Jeddeloh - Lüneburger SK Hansa
18:00Auerbach - Energie Cottbus
18:00Union 60 Bremen - Bremerhaven
18:00Leher Turnerschaft - Brinkumer
18:00Schwalbe Tundern - Spelle-Venhaus
18:00Kabylie - Chlef
18:00Hussein - Bel-Abbès
18:00Paradou - Saoura
18:00Difaa El Jadida - Ittihad Riadi Tanger
18:00Beaconsfield - Poole Town
18:00Blackfield & Langley - Merthyr Town
18:00Chesham United - Gosport Borough
18:00Dorchester Town - Weston-super-Mare
18:00Farnborough - Swindon Supermarine
18:00Hayes & Yeading United - Taunton Town
18:00Metropolitan Police - Yate Town
18:00Salisbury City - Hendon
18:00Tiverton Town - Wimborne Town
18:00Truro City - Harrow Borough
18:00Walton Casuals - Hartley Wintney
18:00Alvechurch - Needham Market
18:00Banbury United - Stourbridge
18:00Bromsgrove - Hitchin Town
18:00Coalville Town - Rushden & Diamonds
18:00Leiston - Barwell
18:00Lowestoft Town - Stratford Town
18:00Peterborough Sports - Ives Town
18:00Redditch United - Nuneaton Town
18:00Royston Town - Hednesford Town
18:00Rushall Olympic - Kings Langley
18:00Tamworth - Biggleswade Town
18:00Bath City - Dulwich Hamlet
18:00Chelmsford City - Slough Town
18:00Dartford - Eastbourne Borough
18:00Havant & Waterlooville - Albans
18:00Hemel Hempstead Town - Concord Rangers
18:00Hungerford Town - Braintree Town
18:00Maidstone United - Hampton & Richmond Borough
18:00Oxford City - Tonbridge Angels
18:00Wealdstone - Dorking Wanderers
18:00Welling United - Chippenham Town
18:00Weymouth - Billericay Town
18:00Bishop's Stortford - Hornchurch
18:00Bowers & Pitsea - Leatherhead
18:00East Thurrock United - Cray Wanderers
18:00Folkestone Invicta - Wingate & Finchley
18:00Haringey Borough - Bognor Regis Town
18:00Horsham - Cheshunt
18:00Kingstonian - Worthing
18:00Lewes - Brightlingsea Regent
18:00Margate - Carshalton Athletic
18:00Merstham - Enfield Town
18:00Potters Bar Town - Corinthian-Casuals
18:00Bamber Bridge - United of Manchester
18:00Basford United FutbolClub - Atherton Collieries
18:00Lancaster City - Nantwich Town
18:00Matlock Town - Whitby Town
18:00Mickleover Sports - Gainsborough Trinity
18:00Redcliffe - Grantham Town
18:00South Shields - Buxton
18:00Stafford Rangers - Morpeth Town
18:00Stalybridge Celtic - Witton Albion
18:00Warrington Town - Scarborough Athletic
18:00Boston United - Telford United
18:00Chester - Brackley Town
18:00Farsley Celtic - Blyth Spartans
18:00Guiseley - Gateshead
18:00Hereford - Darlington
18:00Kidderminster Harriers - York City
18:00Leamington - Southport
18:00Spennymoor Town - Alfreton Town
18:00Avondale United - Midleton
18:00East Fife - Stranraer
18:00Falkirk - Montrose
18:00Peterhead - Airdrie United
18:00Raith Rovers - Clyde
18:00Annan Athletic - Albion Rovers
18:00Cove Rangers - Queen's Park
18:00Edinburgh City - Brechin City
18:00Fraserburgh - Brora Rangers
18:00Nairn County - Buckie Thistle
18:00Civil Service Strollers - East Stirlingshire
18:00East Kilbride - Glasgow
18:00Edusport Academy - Bonnyrigg Rose
18:00Vale of Leithen - Dalbeattie Star
18:00San Rafael - Santanyi
18:00428189 - Bembibre
18:00Apollon Limassol - Doxa Katokopias
18:00Carrick Rangers - Dungannon Swifts
18:00Cliftonville - Ballymena United
18:00Glenavon - Glentoran Belfast United
18:00Larne - Warrenpoint Town
18:00Birkirkara - Hibernians
18:00Senglea Athletic - Santa Lucía
18:00Dakkada - Kwara United
18:00Oliveirense - Casa Pia
18:00Grupo Sportivo de Loures - Olimpico Montijo
18:00Juventude de Pedras Salgadas - Oliveirense
18:00Huachipato - Cobresal
18:00Proleter Novi - Inđija
18:00FK - Napredak Kruševac
18:00Radnički Niš - Čukarički
18:00Radnik Surdulica - Mačva Šabac
18:00Backa Topola - Partizan Belgrade
18:00Celje - Aluminij
18:00Estudiantes de Mérida - Carabobo
18:00Renzo Olivo - Victor Nunez
18:00Kania/Shoshyna - Kostyuk/Rakhimova
18:00Lemstra/Negritu - Muscheites/Seifert
18:00Auerbach - Energie Cottbus
18:00Difaa El Jadida - Ittihad Riadi Tanger
18:00Fleetwood Town - Portsmouth
18:00Sunderland - Bristol Rovers
18:00Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers
18:00Carlisle United - Morecambe
18:00Cheltenham Town - Mansfield Town
18:00Crawley Town - Stevenage
18:00Crewe Alexandra - Macclesfield Town
18:00Swindon Town - Grimsby Town
18:00Walsall - Port Vale
18:00Dartford - Eastbourne Borough
18:00Welling United - Chippenham Town
18:00East Thurrock United - Cray Wanderers
18:00Boston United - Telford United
18:00Chester - Brackley Town
18:00Farsley Celtic - Blyth Spartans
18:00Guiseley - Gateshead
18:00Hereford - Darlington
18:00Dagenham & Redbridge - Solihull Moors
18:00Dover Athletic - Fylde
18:00Harrogate Town - Eastleigh
18:00Hartlepool United - Notts County
18:00Arbroath - United
18:00Greenock Morton - Alloa Athletic
18:00Queen of the South - Dundee
18:00Apollon Limassol - Doxa Katokopias
18:00Carrick Rangers - Dungannon Swifts
18:00Cliftonville - Ballymena United
18:00Glenavon - Glentoran Belfast United
18:00Birkirkara - Hibernians
18:00Senglea Athletic - Santa Lucía
18:00Dakkada - Kwara United
18:00Oliveirense - Casa Pia
18:00Grupo Sportivo de Loures - Olimpico Montijo
18:00Juventude de Pedras Salgadas - Oliveirense
18:00Proleter Novi - Inđija
18:00FK - Napredak Kruševac
18:00Radnički Niš - Čukarički
18:00Radnik Surdulica - Mačva Šabac
18:00Backa Topola - Partizan Belgrade
18:00Celje - Aluminij
18:00Krylia Sovetov - Torpedo Moskova
18:00CSKA Moskova - FC
18:00East Fife - Stranraer
18:00Falkirk - Montrose
18:00Peterhead - Airdrie United
18:00Raith Rovers - Clyde
18:00Annan Athletic - Albion Rovers
18:00Fraserburgh - Brora Rangers
18:00Victor Nunez - Renzo Olivo
18:00Simona Halep - Elena Rybakina
18:05Simona Halep - Elena Rybakina
18:05Martin Klizan - Vadym Ursu
18:15Knattspyrnufélagið Fram - Knattspyrnufélag Akureyrar
18:30Felix Auger Aliassime - Gilles Simon
18:30Viktoria Plzen - Příbram
18:30Douanes Ouagadougou - SONABEL
18:30D'Adjame - Tanda
18:30Pontellas - Silva
18:30Binissalem - Platges de Calvia
18:30Ibiza Islas Pitiusas - Manacor
18:30Samano - Vimenor
18:30Ashdod - Maccabi Haifa
18:30Göteborg - Vasteras
18:30Sollentuna - Sirius Fotboll
18:30Kolar/Ocleppo - Vavassori/Margaroli
18:40Hazm Rass - Nassr
18:45Oman - Sohar
18:55Al-Duhail - Al-Wakrah Sport Club
19:00Lokomotiv Moskova - Chaika Peschanokopskoye
19:00Real Monarchs - Louisville City
19:00Mattersburg - Rheindorf Altach
19:00Swarovski Tirol - Wolfsberger
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Sturm Graz
19:00Adana Demirspor - Altınordu
19:00Partizani Tirana - Bylis Ballsh
19:00Westerlo - Virton
19:00Oran - Aïn M'lila
19:00Youssoufia Berrechid - Wydad Casablanca
19:00Badajoz - Talavera
19:00Choco - Club Deportivo As Pontes
19:00Utrera - Ciudad de Lucena
19:00Ferriolense - Alcúdia
19:00Jove Español San Vicente - Recambios Colon
19:00Burgos Promesas - Santa Marta
19:00Chiasso - 1900
19:00Schaffhausen - Grasshopper Club Zürich
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Vaduz
19:00Budapest Honvéd - Puskás Akadémia
19:00Kaposvári Rákóczi - Újpest
19:00Fehervar - Zalaegerszegi
19:00Paksi - Debreceni
19:00Várda - Diósgyőri
19:00Black Stars - Stade Malien
19:00Sporting Cristal - Sport Huancayo
19:00Torreense - Marinhense
19:00Simba - Biashara United Mara
19:00Arends/Pel - Begemann/Mergea
19:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Olympique de Marseille - Nantes
19:30Legia Warsaw - Jagiellonia Białystok
19:30Ittihad Kalba - Sharjah
19:30Sarajevo - Tuzla City
19:30Elite United - Gambiya Ports Authority
19:30Marimoo - Wallidan
19:30Tallinding United - GAMTEL
19:30Rijeka - Osijek
19:30Leioa - Haro Deportivo
19:30Hapoel Haifa - Sektzia Nes Tziona
19:30Monza Brianza 1912 - Atletico Arezzo
19:30Carlos Taberner - Andres Molteni
19:30Juan Pablo Patino-Samudio - Matias Gaedechens
19:30Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:45Bordj Bou Arréridj - Constantine
20:00SPAL - Juventus
20:00Beşiktaş - Trabzonspor
20:00Standard Liège - Royal Antwerp
20:00Pisa 1909 - Unione Venezia
20:00Attila Balázs - Pedro Martinez Portero
20:00Dominic Thiem - Gianluca Mager
20:00Santa Rosa Guachipilin - Atlético Marte
20:00Bobigny - Mulhouse
20:00Andrézieux - Trélissac
20:00Fréjus Saint-Raphaël - Louhans-Cuiseaux FutbolClub
20:00Sète 34 - Stade Bordelais
20:00Marseille Endoume - Annecy
20:00Sainte Genevieve Sports - Sedan Ardennes
20:00Saint-Malo - Vitré
20:00Bastia - Belfort
20:00Romorantin - Vendée Les Herbiers
20:00Colomiers Football - Angoulême
20:00Aurora Guatemala - Deportivo Sacachispas
20:00Atletico Union Guimar - Panaderia Pulido
20:00Sodupe - Tolosa
20:00Juventud Escazuceña - Municipal Santa
20:00Puerto Golfito - Curridabat
20:00Progrès Niedercorn - Hostert
20:00Douanes Dakar - Diaraf
20:00Dakar Sacre-Coeur - Pikine
20:00Crvena Zvezda - Vojvodina
20:00Orlando - Gonzalo Escobar
20:00Maxime Cressy - Johannes Haerteis
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Spal - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
20:15Tenerife - Elche
20:15Girona - Ponferradina
20:15Magpies - College Europa
20:15Chaves - Feirense
20:20Sutton United - Barrow
20:30Leicester City - Manchester City
20:30Schalke 04 - Leipzig
20:30Real Sociedad - Valencia
20:30Bryan/Bryan - Arevalo/O'Mara
20:30Villarrubia - Estudiantes de Mérida
20:30Paiosaco - Arzua
20:30Fermana - Pesaro
20:30Fahaheel - Al-Salmiya
20:30Al-Hilal - Ittihad
20:30Asteras Tripolis - Panathinaikos
20:30Hugo Gaston - Illya Marchenko
20:30Schalke 04 - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Leicester - Manchester City (S SPORT HD)
20:30Real Sociedad - Valencia (spor SMART HD)
20:50Ironi Sport Hadera - Beitar Jerusalem
21:00Tondela - Ave
21:00Thun - Luzern
21:00Zürich - Neuchâtel Xamax
21:00Agua Santa - Sport Club Corinthians Paulista
21:00Clube Atlético Penapolense - Associação Portuguesa de Desportos
21:00São Bernardo Futebol Clube - Portuguesa Santista
21:00Capivariano - Velo Clube
21:00Desportivo Brasil - Comercial de Ribeirão Preto
21:00Primavera - São Bernardo
21:00Força e - Futebol Clube
21:00Olmedo - Club Social y Deportivo Macará
21:00Rabat - Mouloudia Club d'Oujda
21:00AFAD Djékanou - d'Abengourou
21:00Juventud Deportiva Somorrostro - Lagun Onak
21:00Santa Rosa Santa Cruz - Barrio Mexico
21:00Bamako - Real Bamako
21:00Riadh - Souvara Riadh
21:00Steaua București - Chindia Targoviste
21:00Lamia - Aris
21:00Andrea Collarini - Martin Cuevas
21:00Filip Horansky - Gonzalo Lama
21:00Marcondes/Walkin - Comesana/Lingua Lavallen
21:15Bloemfontein Celtic - Maritzburg United
21:15Atletico Grau - Sport Boys Warnes
21:30Lagarto - Frei Paulistano
21:30Mezőkövesd-Zsóry - Ferencvárosi
21:30Arthur Rinderknech - Christopher O'Connell
21:45Feyenoord - Fortuna Sittard
21:45Heerenveen - Haag
22:00Angers - Montpellier
22:00Dijon - Monaco
22:00Lille - Toulouse
22:00Strasbourg - Amiens
22:00Oostende - Zulte Waregem
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Cercle Brugge
22:00Piast Gliwice - Cracovia
22:00Seraing United - Dender
22:00URSL Vise - Sint-Eloois-Winkel Sport
22:00Atletico Palmaflor Vinto - Real Santa Cruz
22:00Uniclinic - Barbalha
22:00CSP - Botafogo da Paraíba
22:00Uniao - Operario Ferroviario
22:00Esporte Clube Noroeste - Nacional Sao Paulo
22:00Preto - Barretos Esporte Clube
22:00Nova Conquista Miranorte - Tocantinópolis
22:00Confianca - Fortaleza
22:00Imperatriz - River-PI
22:00Cobh Ramblers - Drogheda United
22:00Gaio/Caruso - Kubot/Melo
22:00Meligeni Rodrigues Alves/Monteiro - Granollers/Ceballos
22:00Aris Leeuwarden - Helder Suns
22:00Lille - Toulouse (beIN SPORTS HD 4)
22:00JDA Dijon - Monaco (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:15Maribor - Olimpija Ljubljana
22:30Mechelen - Waasland-Beveren
22:30Albacete Balompié - Numancia
22:30Roeselare - Lokeren Oost-Vlaanderen
22:30Ceará Sporting Club - Caucaia
22:30Caxias - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
22:30Goiás Esporte Clube - Anapolina
22:30Ituano Futebol Clube - Santos
22:30Oeste Futebol Clube - São Paulo
22:30Glacis United - Mons Calpe
22:30Deportivo JBL del Zulia - Real Frontera
22:30Yaracuy - Universidad Central de Venezuela
22:30Pedro Sakamoto - Rafael Matos
22:30Chun Hsin Tseng - Enzo Couacaud
22:45Fiorentina - Milan
22:45Groningen - VVV-Venlo
22:45Siena - AlbinoLeffe
22:45Alma Juventus Fano 1906 - Imolese Calcio 1919
22:45Virtus Francavilla - Catanzaro 1929
22:45Felgueiras - Paredes
22:45Fiorentina - Milan (beIN SPORTS HD 3)
23:00Levante - Real Madrid
23:00Christian Garin - Borna Coric
23:00Yoshihito Nishioka - Humbert
23:00Colorado Rapids - Toronto
23:00Barracas Central - Club Atlético Belgrano
23:00Independiente Rivadavia - Estudiantes de Rio Cuarto
23:00Argentino de Quilmes - San Miguel
23:00UAI Urquiza - CSyD Flandria
23:00Club Atlético Acassuso - Club Comunicaciones
23:00Club Atlético Talleres - Los Andes
23:00Club Atlético Villa San Carlos - Colegiales
23:00Club Ferrocarril Midland - Asociación Deportiva Berazategui
23:00Jacyoba - Maceio
23:00Murici - Maceio
23:00Rondonópolis - Sinop Futebol Clube
23:00Clube Atlético Paranaense - Cascavel
23:00Parana Soccer Technical Center - Paraná Clube
23:00Sparta - Capital Tocantins
23:00HABANA - Granma
23:00Matanzas - Tunas
23:00Pinar del - Artemisa
23:00Villa Clara - Santiago de Küba
23:00Cerro - River Plate Montevideo
23:00Club Atlético Boston River - Rentistas
23:00Petroleros de Anzoategui - Libertador
23:00Ureña - Titanes
23:00Metropolitanos - Gran Valencia
23:00Oliveira/Cid Subervi - Guinard/Rinderknech
23:00Levante - Real Madrid (spor SMART HD)
23:15Boyacá Chicó - Deportivo Pereira
23:30Belenenses - Marítimo
23:30Gutierrez SC de Mendoza - Martin de Mendoza
23:30Jaragua - Goianésia Esporte Clube
23:30Delfin - Barcelona Sporting Club
23:30Cusco - Melgar
23:30Deportes Magallanes - Deportes Puerto Montt
23:30LA Clippers - Sacramento Kings (S SPORT HD)
23:35Lorenzo de Almagro - Racing Club de Avellaneda
00:00York Red Bulls - Sporting Kansas City
00:00Swetes - Saints United
00:00Boavista Sport Club - Flamengo
00:00Cascavel - Toledo Colônia Work
00:00America Natal - Sport Club do Recife
00:00Ilopaneco - Racing Junior de Armenia
00:00Municipal - Deportivo Guastatoya
00:00Real De Minas - Motagua
00:00Sporting San Jose - Consultants Moravia
00:00Chinandega - Diriangén
00:00Deportes Copiapo - Melipilla
00:00Aragua - Deportivo Lara
00:00Duke - Virginia Tech (S SPORT 2 HD)
00:15Jocoro - Once Municipal
01:00Alex Bolt - Sebastian Ofner
01:00Damir Dzumhur - Joao Lucas Magalhaes Hueb de Menezes
01:00Agropecuario - Estudiantes de Buenos Aires
01:00Instituto Atlético Central Córdoba - Deportivo Riesta
01:00Londrina Esporte Clube - Branco Sport Club
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Ferroviário Atlético Clube
01:00Aquidauanense - Corumbaense
01:00Central Kingston - Liguanea United
01:00Guadalupe - Cartaginés
01:00Murcielagos - Gavilanes de Matamoros
01:00Guilherme Clezar - Jurij Rodionov
01:00Astra Sharma - Giulia Gatto-Monticone
01:00Kaja Juvan - Nadia Podoroska
01:00Martina Trevisan - Caroline Dolehide
01:20Independiente Medellín - Club Atlético Nacional
01:30Vancouver Whitecaps - Minnesota United
01:309 de Julio Rafaela - Club Libertad Sunchales
01:35Boys - Club Atlético Tigre
01:40Independiente Avellaneda - Gimnasia y Esgrima La Plata
01:45Liga Deportiva Universitaria de Quito - Independiente del Valle
02:00Angeles Galaxy - Chicago Fire Soccer Club
02:00Club León - Club Necaxa
02:00Bambridge/Mclachlan - Cacic/Nys
02:00Greenbay Hoppers - Ottos Rangers
02:00Wotton - Empire Club
02:00Luis de Quillota - Barnechea
02:00Club Nacional Montevideo - Cerro Largo
02:30Daniel Elahi Galan Riveros - Lucas Gomez
02:30Tommy Paul - Danilo Petrovic
02:30Everton de Viña del - Unión La Calera
02:30Aziz Dougaz - Juan Pablo Ficovich
02:30Lizette Cabrera - Leylah Annie Fernandez
02:30Veronica Cepede Royg - Lara Arruabarrena Vecino
03:00Houston Dynamo - Columbus Crew
03:00Tampa Bay Rowdies - Inter Miami
03:00Diriangén - Real Estelí
03:00Club Xelajú - Deportivo Iztapa
03:00Alajuelense - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
03:00Garden Hotspurs - Cayon Rockets
03:30Chalatenango - Independiente San Vicente
03:30Deportes Tolima - Junior de Barranquilla
03:45Newell's Old Boys - Club Atlético Colón
03:50Atlético Tucumán - Club Atlético Lanús
04:00Reilly Opelka - Milos Raonic
04:00Portland Timbers - İngiltere Revolution
04:00Cruz Azul - Tigres de la UANL
04:00Cameron Norrie - Ryan Harrison
04:00Jason Jung - Steven Diez
04:00Centro Juventud Antoniana - Penarol Salta
04:00Claytons Kola Tonic Notre Dame - Silver Sands
04:00Universidad Católica del Ecuador - Orense Sporting Club
04:00Alianza San Salvador - Agila
04:00Sonsonate - Municipal Limeño
04:00Deportivo Mictlán - Sansare
04:00Deportivo Mixco - Antigua
04:00Real Sociedad Tocoa - Vida
04:00Real C.D. España - Lobos UPNFM
04:00Club Sport Uruguay de Coronado - Municipal Turrialba
04:00Cafetaleros de Chiapas - Club Celaya
04:00Venados - Dorados de Sinaloa
04:00Deportivo CAFESSA Jalisco - Club Canoneros Marina
04:00Irapuato - Cruz Azul Hidalgo
04:00Juventus FC Managua - Real Estelí
04:00Club Universitario de Deportes - Universidad César Vallejo Club de Fútbol
04:00Tasman United - Auckland City
04:00Smith/Saville - Gomez-Herrera/Mochizuki
04:00Fernanda Contreras Gomez - Nicole Gibbs
04:00Kristina Kucova - Anhelina Kalinina
04:00Stefanie Voegele - Sara Errani
04:15Isidro Metapán - CD
04:30Carlos - Grecia
04:30Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
05:00Phoenix Rising - Real Salt Lake
05:00Temecula - Arizona Mesa
05:00Quiche - Chimaltenango
05:00Deportivo Saprissa - Universidad de Kosta Rika
05:30Marcos Giron - Juan Alejandro Hernandez Serrano
05:30Taro Daniel - Purcell
05:30Indy De Vroome - Fang Ying
05:30Elisabetta Cocciaretto - Usue Maitane Arconada
05:30Francesca Di Lorenzo - Maria Jose Portillo Ramirez
05:30Xiyu Wang - Mayo Hibi
06:00Monterrey - Club América
06:00Cimarrones de Sonora - Atlante
06:00Canterbury United - Wellington
07:00Shimizu S-Pulse - Tokyo
07:00Albot/Krajicek - Martinez/Reyes-Varela
07:00Galloway/Hach Verdugo - Monroe/Withrow
07:00Yonehara/Hsieh - Uchijima/Hayashi
07:00Maddison Inglis - Destanee Aiava
07:30Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka
07:30Ankita Raina - Berfu Cengiz
08:00Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers
08:00Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka
08:00South West Queensland Thunder - Rochedale Rovers FutbolClub
08:00Kitchee - Pegasus
08:00Machida Zelvia - Ventforet Kofu
08:00Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa
08:00United Ichihara Chiba - Ryūkyū
08:00Júbilo Iwata - Montedio Yamagata
08:00Mito HollyHock - Omiya Ardija
08:00Renofa Yamaguchi - Kyoto Sanga
08:00Tokushima Vortis - Tokyo Verdy
08:00V-Varen Nagasaki - Tochigi
09:00Sunshine Coast - Western Pride
09:00South Melbourne - Eastern Lions
09:00Dushanbe-83 - Kuktosh
09:30Peninsula Power FutbolClub - Sunshine Coast Wanderers
10:00Vissel Kobe - Yokohama
10:00Central Coast Mariners Academy - Sydney
10:00Ehime - Matsumoto Yamaga
10:00Otto Virtanen - Yuta Shimizu
11:00Rotor Volgograd - Rodina Moskova
11:00Evgeny Donskoy - Lorenzo Musetti
11:00Lloyd Harris - Emil Ruusuvuori
11:00Yannick Hanfmann - Dennis Novak
11:00Yuichi Sugita - Yasutaka Uchiyama
11:15Sains - Nossa Bukit Jelutong
11:15Markless - Melaka United
11:15Staroba - Imigresen
11:30National Defense Ministry - Asia Europe University
11:30Soltilo Angkor - Angkor Tiger
12:00EDMF Churra - Minerva
12:00Ayeyawady United - Yadanarbon
12:00Hantharwady United - Sagaing United
12:00Alison Van Uytvanck - Polona Hercog
12:00Amanda Anisimova - Ekaterina Alexandrova
12:00Anastasia Pavlyuchenkova - Yulia Putintseva
12:00Anett Kontaveit - Anastasija Sevastova
12:00Elise Mertens - Qiang Wang
12:00Swiatek - Aryna Sabalenka
12:00Jennifer Brady - Alison Riske
12:00Karolina Muchova - Magda Linette
12:00Kristina Mladenovic - Veronika Kudermetova
12:00Maria Sakkari - Julia Goerges
12:00Petra Martic - Barbora Zahlavova Strycova
12:00Saisai Zheng - Marketa Vondrousova
12:00Shuai Zhang - Carla Suarez Navarro
12:00Sorana Cirstea - Elena Rybakina
12:00Su-Wei Hsieh - Vera Zvonareva
12:00Svetlana Kuznetsova - Cagla Buyukakcay
12:15Saif Sporting Club - Abahani Limited Chittagong
12:30Slovan - Fach Donaufeld
12:30Brigittenau - Koma Elektra
13:00Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor - Kahramanmaraşspor
13:00Karaköprü Belediyespor - Artvin Hopaspor
13:00Ofspor - Elazığ Belediyespor
13:00Orduspor - Sultanbeyli Belediyespor
13:00Vitosha Bistritsa - Beroe Stara Zagora
13:00Olivenza - Cacereño
13:00Ushuru - Fortune Sacco
13:15Santutxu - Sestao River Club
13:30Yeni Malatyaspor - Antalyaspor
13:30Afjet Afyonspor - Pendikspor
13:30Eyüpspor - Utaş Uşakspor
13:30İnegölspor - Sarıyer
13:30Kastamonuspor - Ergene Velimeşe Spor
13:30Manisa - Gümüşhanespor
13:30Sakaryaspor - Bandırmaspor
13:30Sancaktepe Belediyespor - Şanlıurfaspor
13:30Tarsus İdman Yurdu - BAKspor
13:30Tuzlaspor - Kardemir Karabükspor
13:30Group Buca - Yomraspor
13:30Derince Belediyespor - Payasspor
13:30Düzcespor - Erzincanspor
13:30Erzin Belediyespor - Manisaspor
13:30Gölcükspor - Karacabey Belediyespor
13:30Halide Edip Adıvar - Modafen Spor
13:30Karşıyaka - Erok Spor
13:30Muğlaspor - Osmaniyespor
13:30Nazilli Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği
13:30Şile Yıldızspor - 68 Yeni Aksarayspor
13:30Silivrispor - Kızılcabölükspor
13:30Tepecik Belediye Spor - Ağrı 1970 Spor
13:30Yeni Altındağ Belediyespor - Somaspor
13:30Teutonia 05 Ottensen - Sasel
13:30Melilla - Langreo
13:30Juan de Mozarrifar - Brea
13:30Club Portekizete - Santurtzi
13:30Parla - Moratalaz
13:30Trival Valderas - Mostoles
13:30Fernando de Henares - Unión Adarve
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
13:45Yenisey Krasnoyarsk - Fakel Voronezh
13:45Aluminium Arak - Baadraan Tehran
13:45Arman Gohar - Khosheh Talaei
13:45Damash Gilan - Rafsanjan
13:45Elmo Adab - Niroye Zamini
13:45Malavan - Navad Urmia
13:45Qashqai - Esteghlal
13:45Rayka Babol - Sepidrood Rasht
13:45Sanat Mes Kerman - Reyhan Alborz
13:45Sorkhpooshan Pakdasht - Fajr Sepasi
14:00Osasuna - Granada
14:00Nordsjælland - SønderjyskE
14:00Lugo - Real Oviedo
14:00Giresunspor - Balıkesirspor
14:00Curslack-Neuengamme - Hamm United
14:00Sant Julià - Inter Club d'Escaldes
14:00Atlético Madrid B - Pontevedra
14:00Atlético Baleares - Racing de Ferrol
14:00Rosas - Peña Deportiva
14:00Burgos - Tudelano
14:00Andorra - Levante UD B
14:00Llagostera - Orihuela
14:00San Roque de Lepe - Xerez Deportivo
14:00Constancia - Esporles
14:00Trujillo - Valverdeno
14:00Varea - River Ebro
14:00Vallobin - Mosconia
14:00Lenense - Gijón Industrial
14:00Castelldefels - Manresa
14:00Cerdanyola del Vallès - Europa
14:00Pobla de Mafumet - Peralada
14:00Horta - L'Hospitalet
14:00Roda - Atzeneta
14:00Atlético Tordesillas - Arandina
14:00Atlético Malagueño - Maracena
14:00Nykøbing - Akademisk Boldklub
14:00Condeixa - Fontinhas
14:00Nakhon Pathom United - Chiangmai
14:00Uthai Thani - Sisaket
14:00Sukhothai - Ratchaburi
14:00Trat - Police Tero
14:00Panachaiki - Ergotelis
14:00Giresunspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Osasuna - Granada (spor SMART HD)
14:00Killester Donnycarney - Kilnamanagh
14:15Utrecht - Twente
14:15Plus Ultra - Pulpileño
14:15Sants - Banyoles
14:30Genoa - Lazio
14:30Wisła Płock - Zagłębie Lubin
14:30Wacker Innsbruck - Vorwarts Steyr
14:30Trau - East Bengal
14:30Lebrijana - Conil
14:30Polideportivo Almeria - Deportivo Linares
14:30Fotboll - Jönköpings Södra
14:30Kalmar - Örgryte
14:30Kericho - Mahia
14:30Győri - Szeged 2011
14:30Sintrense - Real Sport Clube Queluz
14:30Genoa - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
15:001860 München - Magdeburg
15:00Pampow - Greifswalder SV 04
15:00Tasmania Berlin - Hertha 03 Zehlendorf
15:00Sabah Bakü - Sabail
15:00Awassa City - Fasil Kenema
15:00Etiyopya Buna - Wolaitta Dicha
15:00Welwalo Adigrat - Welkite Ketema
15:00Shahr Khodro - Naft Masjed Soleyman
15:00Atletico Tacoronte - Mensajero
15:00San Fernando - Lanzarote
15:00Íþróttabandalag Akraness - Leiknir Faskrudsfjordur
15:00Canon Yaoundé - Fovu Club Baham
15:00Eding Sport - Stade Renard Melong
15:00Panthère du Ndé - Dragón
15:00Kakamega Homeboyz - Chemelil Sugar
15:00Tusker - Wazito
15:00Ulinzi Stars - Kisumu All Stars
15:00Kibera Black Stars - Shabana
15:00Muranga Seal - Coast Stima
15:00Nairobi Stima - Mount Kenya United
15:00Ballkani - Ferizaj
15:00Gjilani - Flamurtari Pristina
15:00Trepca 89 - Dukagjini
15:00Eskilstuna City - Eskilstuna
15:00Vendsyssel - Brabrand
15:00Makedonija Gjorče Petrov - Academy Pandev
15:00Kasetsart Üniversitesi - Samut Sakhon
15:00Phrae United - KhonKaen
15:00Muangthong United - Bangkok United
15:00Karpaty Lviv - Dnipro-1
15:00Oleksandriya - Kolos Kovalevka
15:00Apollon Larissa - Kissamikos
15:15Lokomotiv Plovdiv - Tsarsko Selo Sofia
15:15Sarawak - Real Chukai
15:15Fenerbahçe - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
15:30Arminia Вielefeld - Hannover 96
15:30Nurnberg - Darmstadt 98
15:30Sandhausen - Karlsruher
15:30Viktoria 1889 - Bischofswerdaer 08
15:30Arambagh - Muktijoddha Sangsad
15:30Villa Santa Brigida - Marino
15:30Arminia Bielefeld - Hannover (S SPORT 2 HD)
15:45Sepahan Isfahan - Persepolis
15:45Lefkimmi - Karagiannion
16:00Deportivo Alavés - Athletic Bilbao
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü
16:00Lyngby Boldklub - Esbjerg
16:00Randers - Odense Boldklub
16:00Hallescher - SpVgg Unterhaching
16:00Rot-Weiss Koblenz - Bayern Alzenau
16:00Oldenburg - Schwarz-Weiß Rehden
16:00Bremer - Schwachhausen
16:00Barmbek-Uhlenhorst - Bramfelder
16:00Niendorfer - Osdorf
16:00Rugenbergen - Paloma Hamburg
16:00Buchholz 08 - Concordia von 1907
16:00Shenkolli - Oriku
16:00Turbina Cerrik - Lushnja
16:00Ngozi City - Bujumbura
16:00Baroka - Hungry Lions
16:00Mamelodi Sundowns - University
16:00Keflavík FutbolClub - Knattspyrnufélagið Víkingur
16:00Elva - Kohtla-Järve JK Järve
16:00Rabotnički - Shkupi
16:00Renova - Struga Trim &
16:00Sileks - Shkëndija
16:00Békéscsaba 1912 Előre - Dunakanyar-Vác
16:00Budaörsi - Szombathelyi Haladás
16:00Kazincbarcikai - Vasas
16:00Soroksár - Budafoki MTE-Ujbuda
16:00Szolnoki MÁV - Siófok
16:00Tiszakecske - Nyíregyháza Spartacus
16:00Kuala Lumpur Rovers - Southern Klang
16:00Langkawi City - Gamestop
16:00AŠK Bravo Publikum - Tabor Sežana
16:00Coastal Union - Young Africans
16:00Slimane - Bizertin
16:00Hammam-Lif - Espérance de Tunis
16:00Stade Tunisien - Monastir
16:00Hammam-Sousse - Rejiche
16:00Jendouba Sport - Gafsa
16:00Dove - Kitara
16:00Kansai Plascon - Uganda People's Defence Force
16:00Ndejje University - Kasese New Villa
16:00Nyamityobora - Kigezi Homeboys
16:00Paidha Black Angels - Mbale Heroes
16:00Saviour - Light
16:00FC - Villa
16:00Aetos Orfanou - Orfeas Puma Xanthis
16:00Agios Ierotheos - Agioi Anargyroi
16:00Anatoli - Thianaliakos
16:00Aris Avato - Iraklis Zigou
16:00Edessaikos - Thiella Sarakinon
16:00Fostiras - Moschatou
16:00Kallithea - Keratsini
16:00Makedonikos - Thermaikos
16:00Nestos Chrisoupolis - Doxa Theologos
16:00Palliniakos - Marko
16:00Poseidon Michanionas - Giannitsa
16:00Rodos - Aiolikos
16:00Egaleo - Trikala
16:00Kalamata - Kavala
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Veria
16:00Panetolikos - Panionios
16:00Napsa Stars - ZESCO United
16:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:30Alkmaar - Zwolle
16:30Vitesse - Eindhoven
16:30LASK Linz - Pölten
16:30Hartberg - Rapid Wien
16:30Club Brugge - R. Charleroi
16:30Fastav Zlín - Dynamo Ceske Budejovice
16:30Karviná - Teplice
16:30Johnstone - Rangers
16:30Altay - Adanaspor
16:30Sloboda Tuzla - Mladost Doboj Kakanj
16:30Čelik Zenica - HŠK Zrinjski Mostar
16:30Chennai City - Aizawl
16:30Norrköping - Halmstads
16:30Karlskrona - Eskilstuna
16:30Tvååkers - Falkenbergs
16:30A.C. - Savona
16:30Tuttocuoio 1957 San Miniato - Ponsacco 1920
16:30Ostia Mare Lido Calcio - Artena
16:30Mezzolara - Sasso Marconi
16:30Pineto Calcio - Tolentino
16:30Scandicci - Aglianese
16:30Brusaporto - Virtus Bolzano
16:30Casarano Calcio - Foggia Calcio
16:30Citta di Anagni - Sassari Torres 1903
16:30Legnano - Villa D'Alme
16:30Muravera - Turris Neapolis 1944
16:30Nibionnoggiono - Caravaggio
16:30Luigi Calcio - APDC Chions
16:30Gavorrano - Grassina
16:30Östers - Linköping City
16:30Altay - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Manchester United - Watford
17:00Wolverhampton - Norwich City
17:00Atalanta - Sassuolo Calcio
17:00Hellas Verona - Cagliari Calcio
17:00Torino - Parma
17:00Saint-Étienne - Stade de Reims
17:00Pordenone Calcio - ChievoVerona
17:00Salernitana 1919 - Livorno Calcio
17:00Wisła Kraków - Korona Kielce
17:00Rodinghausen - Alemannia Aachen
17:00Union Tornesch - Süderelbe
17:00Bocholt - Niederwenigern
17:00Straelen - Meerbusch
17:00Borussia Hildesheim - Kickers Emden
17:00Eintracht Celle - Germania Egestorf
17:00Heeslinger - Eintracht Northeim
17:00Gifhorn - Wolfenbuttel
17:00Atlas Delmenhorst - Uphusen
17:00Bersenbruck - Arminia Hannover
17:00Oldenburg 1894 - Lupo Martini Wolfsburg
17:00Karabağ - Sumqayit
17:00Rukinzo - Olympic Star
17:00Association Salé - Casablanca
17:00Ittihad Khemisset - Olympique Dcheïra
17:00Kénitra - Sidi Kacem
17:00Racing de Casablanca - MAS
17:00Riadi Salmi - Marrakech
17:00Kaarinan Pojat - Honka Akatemia
17:00Odisha - Kerala Blasters
17:00Dinamo Zagreb - Inter Zapresic
17:00Croatia Zmijavc - Dugopolje
17:00Kamen Ivanbegovina - Zmaj Blato
17:00Aarau - Kriens
17:00Olbia Calcio - Pistoiese
17:00Città di Pontedera - Alessandria Calcio 1912
17:00Cesena - Vicenza Calcio
17:00Gubbio 1910 - Reggiana 1919
17:00Union ArzignanoChiampo - Calcio Padova
17:00FeralpiSalò - Carpi 1909
17:00Piacenza Calcio 1919 - Sambenedettese Calcio
17:00Ravenna - Triestina Calcio
17:00Calcio Catania - Ternana Calcio
17:00Monopoli - Sicula Leonzio
17:00Reggina Calcio - Paganese Calcio 1926
17:00Cavese - Bari
17:00Viterbese Castrense - Potenza
17:00Audace Cerignola - Sorrento Calcio
17:00Citta di Fasano - Gladiator
17:00Citta di Messina - Savoia 1908
17:00Brindisi - Nardo
17:00Gravina - Gelbison Cilento
17:00Lavagnese - Fossano Calcio
17:00Licata - Città di Palermo
17:00Olympia Agnonese - Vastogirardi
17:00Taranto - Bitonto
17:00Vestri - Ungmennafélagið Víkingur
17:00Bamboutos de Mbouda - APEJES Academy
17:00Colombe du Dja et Lobo - Loum
17:00Feutcheu - Fortuna Mfou
17:00Tonnerre Yaoundé - Bamenda
17:00Young Sports - Avion Academy
17:00Titograd - Rudar Pljevlja
17:00Paphos - APOEL
17:00Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta
17:00Krasnodar - Rostov
17:00Amarante - Sanjoanense
17:00Senica - Spartak Trnava
17:00Atalanta - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
17:00Verona - Cagliari (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Torino - Parma (beIN SPORTS HD 4)
17:00Manchester Utd - Watford (S SPORT HD)
17:30Bayer 04 Leverkusen - Augsburg
17:30Etar 1924 Veliko Tarnovo - Ludogorets 1945
17:30Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
17:30Astra Giurgiu - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
17:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
18:00Real Valladolid - Espanyol
18:00Paços de Ferreira - Famalicão
18:00Moreirense - Santa Clara
18:00Silkeborg - Copenhagen
18:00Celtic - Kilmarnock
18:00Real Zaragoza - Deportivo de La Coruña
18:00Basel - Servette
18:00Lugano - Sion
18:00Gallen - Young Boys
18:00Beerschot Wilrijk - Lommel
18:00Danbort - Accra Hearts of Oak
18:00Karela - Medeama
18:00Esteghlal - Ahan Isfahan
18:00Sóller - Portmany
18:00Rodange 91 - Etzella Ettelbruck
18:00Racing FC Union Lüksemburg - Jeunesse Esch
18:00Akwa Starlets - Ifeanyi Uba United
18:00Mountain of Fire and Miracles - Heartland
18:00Sunshine Stars - Enugu Rangers
18:00Mafra - Penafiel
18:00Cova da Piedade - Varzim
18:00Amora - Lusitano de Evora
18:00Armacenenses - Aljustrelense
18:00Trofense - Ginasio Figueirense
18:00Canelas 2010 - Leca
18:00Arouca - Pedras Rubras
18:00Vitoria de Sernache - Beira-Mar
18:00Lusitania Lourosa - Gondomar
18:00Maria da Fonte - Bragança
18:00Merelinense - Associacao Recreativa Sao Martinho
18:00Mirandela - Clube Desportivo Cerveira
18:00Espinho - Lusitano de Vildemoinhos
18:00Olhanense - Sintra
18:001º de Dezembro - Alverca
18:00Coimbrões - Castro Daire
18:00Sport Benfica e Castelo Branco - Santarém
18:00Leiria - Caldas da Rainha
18:00Valadares Gaia Futebol Clube - Vila Real
18:00Deportes La Serena - Santiago Wanderers
18:00Domžale - Mura 05
18:00Sfaxien - Kairouan
18:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv
18:00Deportivo La Guaira - Portuguesa
18:00Valladolid - Espanyol (spor SMART HD)
18:10Yarmouk Kuwait - Al-Shabab Ahmadi
18:15Fylkir - Magni Grenivik
18:15Atromitos - Skoda Xanthi
18:15Volos - Larissa
18:30Salitas - ASFB Bobo Dioulasso
18:30Societe Omnisports De L'Armee - Issia Wazi
18:30Gerena - Rota
18:30Ciudad de Murcia - Mazarrón Fútbol Club
18:30Alberite - Berceo
18:30Calamocha - S. D. Tarazona
18:30Utebo - Sariñena
18:30Cayón - Guarnizo
18:30Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Carabanchel
18:30Häcken - GAIS
18:30Eskilsminne - Östersunds
18:45Heracles Almelo - Ajax
19:00Stade Rennais - Nîmes Olympique
19:00Fenerbahçe - Galatasaray
19:00Austriya Wien - Bull Salzburg
19:00Sigma Olomouc - Sparta Prague
19:00İstanbulspor - Boluspor
19:00Rapide Oued - Renaissance Sportive de Berkane
19:00Marino de Luanco - Internacional de Madrid
19:00Barakaldo - Deportivo Alavés B
19:00Guijuelo - Cultural y Deportiva Leonesa
19:00Izarra - Calahorra
19:00Real Unión - Amorebieta
19:00Unionistas de Salamanca - Salmantino
19:00Castellon - Gimnàstic de Tarragona
19:00Lleida Esportiu - Ejea
19:00Olot - Sabadell
19:00Algeciras - Cartagena
19:00Marbella - Real Balompédica Linense
19:00Real Murcia - UCAM Murcia
19:00Recreativo de Huelva - Atlético Sanluqueño
19:00Compostela - Club Rápido de Bouzas
19:00Guadalajara - Solana
19:00Unió Esportiva Vilassar - Esport Club Granollers
19:00Crevillente Deportivo - Eldense
19:00Olimpic de Xativa - Sylla
19:00Knattspyrnudeild UMFG - Þór Akureyri
19:00Buducnost Podgorica - Kom Podgorica
19:00Larnaca - Salamis Famagusta
19:00Olympiakos Nicosia - Limassol
19:00Aqvital Csakvar - Gyirmot Sportegyesulet
19:00Ajka - Budapest
19:00Nacional da Madeira - Académica de Coimbra
19:00Ideal - Oliveira do Hospital
19:00Praiense - Agueda
19:00Rennes - Nimes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 2)
19:00İstanbulspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:15KAMAZ Naberezhnye Chelny - Khimki
19:30Arsenal - Everton
19:30Lech Poznań - Lechia Gdańsk
19:30Široki Brijeg - Borac Banja Luka
19:30Istra 1961 - Slaven Belupo
19:30Yeclano Deportivo - Villarrobledo
19:30Los Barrios - Coria
19:30Arroyo - Plasencia
19:30Caudal Deportivo - Condal
19:30Vilamarxant - Atlético Saguntino
19:30Palo - Motril
19:30Giana Erminio - Calcio Como
19:30Calcio Lecco 1912 - Aurora Pro Patria 1919
19:30Picerno - Bisceglie 1913 Don
19:30Casertana - Vibonese Calcio
19:30Rende - Avellino 1912
19:30Arsenal - Everton (S SPORT HD)
20:00Wolfsburg - Mainz 05
20:00Roma - Lecce
20:00Anderlecht - Eupen
20:00Fodbold - Brøndby
20:00Atlètic Club d'Escaldes - Engordany
20:00CSyD Nueva Concepcion - Deportivo San Pedro
20:00Deportivo Sanarate - Cobán Imperial
20:00Cornellà - Prat
20:00Santfeliuenc - Sant Andreu
20:00Hapoel Ra'anana - Bnei Yehuda Tel Aviv
20:00Gorée - Casa Sport
20:00Stade de Mbour - CNEPS
20:00Roma - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
20:00Wolfsburg - Mainz (S SPORT 2 HD)
20:15Extremadura - Mirandés
20:15Málaga - Racing de Santander
20:30Getafe - Sevilla
20:30Sporting Lisbon - Boavista Porto
20:30Olimpik - Lviv
20:30Athens - Crete
20:30PAOK - Olympiacos
20:30Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
20:45des Forces Armees - KOZAF
21:00Club Universidad Nacional - Monarcas Morelia
21:00Hassania Agadir - Khouribga
21:00ASEC Mimosas - Abobo
21:00Coatepecano - Suchitepéquez
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Deportivo Malacateco
21:00Ungmennafélag Njarðvíkur - Aegir Thorlakshofn
21:00Carlos Mannucci - Academia Deportiva Cantolao
21:00Universitatea Craiova - Cluj
21:15Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Kfar Saba
21:30Mushuc Runa Sporting Club - Club Deportivo El Nacional
22:00Gent - Sint-Truidense
22:00Pigotts Bullets - Jennings Grenades
22:00Nacional Potosí - Club Aurora
22:00Royal Pari - Club Blooming
22:00Siquinala - Comunicaciones
22:00Village Superstars - Road Jets
22:45Internazionale Milano - Sampdoria
22:45Inter - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:00Atletico Madrid - Villarreal
23:00Braga - Vitoria Setubal
23:00Rayo Vallecano - Huesca
23:00Krotone - Delfino Pescara 1936
23:00Bella Vista de Bahía Blanca - Liniers de Bahía Blanca
23:00Barbados Defence Force - Andrew Lions
23:00Tivoli Gardens - Waterhouse
23:00Fortaleza Zipaquira - Corporación Club Deportivo Tuluá
23:00Cofutpa - Rosario
23:00Progreso - Club Plaza Colonia de Deportes
23:00Danubio - Montevideo Wanderers
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:00Atletico Madrid - Villarreal (spor SMART HD)
23:15Equidad - Cúcuta Deportivo
23:30Porto - Portimonense
23:30Ciudad de Bolivar - Racing Olavarria
23:30Defensores de Pilar - C. Union Oncativo
23:30Redes de La Patria - Juventud Unida Trancas
23:30Molynes United - Dunbeholden
23:30FC - Cavalier
23:30Boca Juniors De Cali - Llaneros Fútbol Club
23:30Corporación Deportiva Real Cartagena - Valledupar
23:30Real Santander - Barranquilla
23:30Ayacucho - Alianza Lima
23:30Club Universidad de Şili - Coquimbo Unido
23:30Porto - Portimonense (S SPORT 2 HD)
23:35Arsenal de Sarandí - Club Atlético Vélez Sársfield
23:45Club Olimpia - Cerro Porteño
00:00Five Islands - Parham
00:00Club Sport Emelec - Guayaquil City
00:00Achuapa - Deportivo Petapa
00:00Deportivo Carchá - Deportivo Catocha
00:00Solola - Deportivo Marquense
00:00Limón - Santos de Guápiles
00:00Guanacasteca - Municipal Liberia
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Cartagena-Guanacaste
00:00Cuautla - La
00:00Atlético Club Mineros de Guayana - Atlético Venezuela
00:15Club Jorge Wilstermann - Always Ready
00:30Vencedor - Santa Tecla
01:00Club Atlético Paraná - Belgrano de Paraná
01:00Ellerton - Paradise
01:00Club Deportivo Olimpia - Marathón
01:00Municipal Pérez Zeledón - Herediano
01:20Atlético Bucaramanga - Rionegro Aguilas
01:30Defensor Sporting - Peñarol
01:40Boca Juniors - Godoy Cruz Antonio Tomba
02:00Querétaro - Atlético San Luis
02:00Road - Liberta
02:00Audax Italiano - Palestino
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)
02:459 de Julio de Rio Tercero - Atletico Rio Tercero
03:30Once Caldas - Patriotas
03:45Estudiantes de La Plata - Club Atlético River Plate
04:00Juarez - Club Santos Laguna
04:00Tampico Madero - Alebrijes de Oaxaca
17:00Vital'O - Kayanza United
17:00Platanias - Giannina
18:00Slavia Sofia - Dunav Ruse
18:30Csikszereda Miercurea Ciuc - Batrana Doamna
20:00Çaykur Rizespor - İstanbul Başakşehir
20:00Kasımpaşa - Denizlispor
20:00Banik Ostrava - Jablonec
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
20:30Ahly Cairo - Zamalek
21:00Horsens - Aarhus
21:00Sundsvall - Bromharitaojkarna
21:00Hammarby - Varbergs BoIS
21:00Botoșani - Politehnica Iasi
21:15Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv
22:30Eintracht Frankfurt - Union Berlin
22:30Vicente - Benfica
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
22:45Troyes - Auxerre
22:45Bohemian - Sligo Rovers
22:45Dundalk - Cork City
22:45Patrick's Athletic - Derry City
22:45Waterford - Shamrock Rovers
22:45Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
22:45Troyes - Auxerre (beIN SPORTS HD 4)
23:00Liverpool - West Ham United
23:00Perugia Calcio - Empoli
23:00Finn Harps - Shelbourne
23:00Deportivo Llacuabamba - Universidad San Martín
23:00Zulia - Lala
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
23:30Bogotá - Atletico Cali
00:00Club General Díaz - Guairena
00:00Curicó Unido - Colo-Colo
01:00Monagas - Yaracuyanos
01:40Defensa y Justicia - Rosario Central
02:00Orsomarso - Unión Magdalena
02:15Club Sportivo San Lorenzo - Sportivo Luqueno
02:30O'Higgins - Unión Española
03:15Técnico Universitario - Aucas
03:45Talleres de Córdoba - Club Atlético Huracán
03:45Union de Santa - Central Córdoba de Santiago
04:00Alianza Universidad - Club Cienciano Cusco
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
04:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Alianza Petrolera
14:00Hatayspor - Osmanlı Spor
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Menemen Belediyespor - Adana Demirspor
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00North East United - Chennaiyin
18:00OGM Orman - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Rapid București - ACSF Vointa Turnu Magurele
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
22:45Cardiff City - Nottingham Forest
22:45Huddersfield Town - Bristol City
22:45Luton Town - Brentford
22:45Queens Park Rangers - Derby County
22:45United - Greenock Morton
22:45Dunfermline Athletic - Inverness
22:45Motherwell - Mirren
22:45Dumbarton - Clyde
22:45Peterhead - Forfar Athletic
22:45Stranraer - Montrose
22:45Albion Rovers - Cowdenbeath
22:45Stirling Albion - Cove Rangers
23:00Chelsea - Bayern Munich
23:00Napoli - Barcelona
23:00West Bromwich Albion - Preston North
03:40Leones - Atlético Huila
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
16:30Akhisar Belediyespor - Giresunspor
16:30Altınordu - Erzurumspor
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Tottenham - Wolverhampton (S SPORT HD)
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
20:30Trabzonspor - Fenerbahçe (ATV HD)
22:45Juventus - Milan (TRT Spor HD)
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
20:30Antalyaspor - A.Alanyaspor (A Spor HD)
22:45Napoli - Inter (TRT Spor HD)
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
19:00Menemenspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Adanaspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Beşiktaş - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
22:00Paderborn - Köln (S SPORT 2 HD)
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Keçiörengücü - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Y.Malatyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Hatayspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
16:30Eskişehirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Fatih Karagümrük - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Gazişehir FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Göztepe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
17:30Schalke 04 - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
19:00Bursaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Fenerbahçe - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
20:30B.M.Gladbach - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
13:30Kasımpaşa - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Ç.Rizespor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Akhisarspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Bayern Münih - Augsburg (S SPORT 2 HD)
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
19:00Altınordu - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Sivasspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
20:00Mainz - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
17:45Faces 3x3 - Ventspils Ghetto 3x3Canlı
17:00Ereliai - GargzduCanlı
17:00Neptunas-Akvaservis - Suduva-Mantinga MarijampoleCanlı
17:00Palangos Kursiai - EzerunasCanlı
17:00Perlas MRU Vilnius - SiluteCanlı
17:00Fethiye Belediye - Final GençlikCanlı
17:00Gemlikspor - Samsun AnakentCanlı
17:00Yalova Spor - Bornova BelediyesiCanlı
17:00Tver - BryanskCanlı
16:30Rethymno Cretan Kings - LavrioCanlı
16:30Gotsor Gomel Bölgesi - Brest RegionCanlı
16:15Makati Super Crunch - Bulacan KuyasCanlı
16:30Equatorial Guinea - Fildişi Sahili
16:30CMHS - REG
17:00Bankeryds - Helsinborg
17:00Hogsbo - Norrort
17:00Swiss Krono Zary - Tarnowskie Gory
17:00Spor - İzmir BŞB
17:30Yambol - Spartak Pleven
22:00Aris Leeuwarden - Helder Suns
23:30LA Clippers - Sacramento Kings (S SPORT HD)
00:00Duke - Virginia Tech (S SPORT 2 HD)
04:30Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
15:15Fenerbahçe - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
18:00OGM Orman - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (TRT Spor HD)
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
20:00Tofaş - MoraBanc Andorra (S SPORT 2 HD)
20:15Darüşşafaka - Virtus Bologna (S SPORT 2 HD)
05:30Milwaukee Bucks - Indiana Pacers (S SPORT HD)
04:00Houston Rockets - LA Clippers (S SPORT HD)
06:30LA Lakers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
13:00Pınar Karşıyaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15OGM Orman - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Darüşşafaka - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Charlotte Hornets - Houston Rockets (S SPORT HD)
04:30GS Warriors - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
13:00Teksüt Bandırma - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş SJ - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Tofaş - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
22:30LA Clippers - LA Lakers (S SPORT HD)
18:00Wigan - Millwall (beIN SPORTS HD 3)Canlı
18:00Barcelona - Eibar (spor SMART HD)Canlı
18:00Southampton - Aston Villa (TRT Spor HD)Canlı
18:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)Canlı
17:30IJsselmeervogels - GVVV VeenendaalCanlı
17:30Werder Bremen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)Canlı
17:15CSKA Sofia - Botev PlovdivCanlı
17:00Junak Sinj - Zagora UnešićCanlı
17:00Bologna - Udinese (beIN SPORTS HD 4)Canlı
17:00Göztepe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 2)Canlı
16:45Salal - SaddCanlı
16:45Khaitan Sporting Club - Burgan Sports ClubCanlı
16:30Radnik Bijeljina - Željezničar SarajevoCanlı
16:30Velež Mostar - Zvijezda 09Canlı
16:30Akhisar Belediyespor - Fatih KaragümrükCanlı
16:30Nahda Al Buraimi - Al-Seeb Sports ClubCanlı
16:30Ain - WaslCanlı
16:30Akhisarspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
15:45Highlands Park - Kaizer ChiefsCanlı
15:45Bonner - Fortuna Köln
15:45‪Sporting Club Ben Arous - Avenir Sportif de Gabes
15:45Onduparaka - Mbarara City
15:45Happy Wanderers - Sporting
16:00Hansa Rostock - Ingolstadt 04
16:00Pirmasens - 1846
16:00Zarzis - M'saken
16:00Sfax Railways - Etoile Olympique Sidi Bouzid
16:00Kansanshi Dynamos - Nkana
16:00Mufulira Wanderers - Lusaka Dynamos
16:00Nakambala Leopards - Kabwe youth soccer academy
16:00Power Dynamos - Green Eagles
16:00Zanaco - Buildcon
16:00Egersunds - Vard Haugesund
16:00Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzow
16:15Bataeh - Dibba Al Fujairah
16:15Taawon - Emirates Cultural Sport Club
16:15Dibba Al-Hisn - Masfut
16:15Slovan Liberec - Bohemians 1905 Prag
16:15Mladá Boleslav - Slovácko
16:15Slavia Prague - Opava
16:30Aumund-Vegesack - Borgfeld
16:30Al-Suwaiq - Muscat
16:30Elfsborg - Brage
16:30Oskarshamns - Örebro
16:45Bologna 1909 - Udinese Calcio
16:45Göztepe - Gaziantep
16:45Cittadella - Juve Stabia
16:45Virtus Entella - Benevento Calcio
16:45Trapani Calcio - Spezia Calcio
16:45Arka Gdynia - Raków Częstochowa
16:45Braunschweig - Hagen-Uthlede
16:45Lens - Stade Malherbe Caen
16:45Bengaluru - Atlético de Kolkata
16:45Hajduk Split - Gorica
16:45Solin - Sesvete
16:45Renate - Pergolettese 1932
16:45Modena - Südtirol
16:45Fremad Amager - Roskilde
16:45Peresvet - Stupino
17:00Biskra - Belouizdad
17:00Magra - Sétif
17:00Tadjenant - Olympique de Médéa
17:00Béjaïa - Racing Club Rélizane
17:00Split - Zadar
17:00Carrarese Calcio - Gozzano
17:00Virtusvecomp Verona - Rimini 1912
17:00Rieti - Teramo
17:00Matelots - Dynamo de Douala
17:00Unisport FC de Bafang - Racing Bafoussam
17:00Omonia - Enosis Neon Paralimni
17:00Fredrikstad - Mjøndalen
17:00Atletico Olympic - Flambeau Centre
17:15Borussia Mönchengladbach - Hoffenheim
17:15Hertha - Köln
17:15Freiburg - Fortuna Düsseldorf
17:15Werder Вremen - Borussia Dortmund
17:15Goytre United - Cwmamman United
17:15Llandudno - Llangefni Town
17:15Barry Town - Caernarfon Town
17:15Cardiff Metropolitan University - Airbus UK Broughton
17:30Carmarthen Town - Cefn Druids
17:45Barnsley - Middlesbrough
17:45Birmingham City - Sheffield Wednesday
17:45Bristol City - West Bromwich Albion
17:45Charlton Athletic - Luton Town
17:45Leeds United - Reading
17:45Nottingham Forest - Queens Park Rangers
17:45Preston North - Hull City
17:45Stoke City - Cardiff City
17:45Swansea City - Huddersfield Town
17:45Wigan Athletic - Millwall
17:45Burnley - Bournemouth
17:45Crystal Palace - Newcastle United
17:45Sheffield United - Brighton & Hove Albion
17:45Southampton - Aston Villa
17:45Aberdeen - Ross County
17:45Hamilton Academical - Motherwell
17:45Hibernian - Livingston
17:45Barcelona - Eibar
17:45Alcorcón - Las Palmas
17:45Almería - Fuenlabrada
17:45Huachipato - Cobresal
17:45Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
17:45Kabylie - Chlef
17:45Hussein - Bel-Abbès
17:45Paradou - Saoura
17:45Accrington Stanley - Rotherham United
17:45Wimbledon - Blackpool
17:45Ipswich Town - Oxford United
17:45Lincoln City - Gillingham
17:45Milton Keynes Dons - Bolton Wanderers
17:45Rochdale - Coventry City
17:45Shrewsbury Town - Doncaster Rovers
17:45Southend United - Burton Albion
17:45Leyton Orient - Oldham Athletic
17:45Newport County - Bradford City
17:45Northampton Town - Exeter City
17:45Plymouth Argyle - Cambridge United
17:45Salford City - Colchester United
17:45Scunthorpe United - Forest Green Rovers
17:45Alvechurch - Needham Market
17:45Bromsgrove - Hitchin Town
17:45Coalville Town - Rushden & Diamonds
17:45Royston Town - Hednesford Town
17:45Rushall Olympic - Kings Langley
17:45Tamworth - Biggleswade Town
17:45Bath City - Dulwich Hamlet
17:45Chelmsford City - Slough Town
17:45Havant & Waterlooville - Albans
17:45Hemel Hempstead Town - Concord Rangers
17:45Hungerford Town - Braintree Town
17:45Maidstone United - Hampton & Richmond Borough
17:45Oxford City - Tonbridge Angels
17:45Wealdstone - Dorking Wanderers
17:45Weymouth - Billericay Town
17:45Lewes - Brightlingsea Regent
17:45Basford United FutbolClub - Atherton Collieries
17:45South Shields - Buxton
17:45Stafford Rangers - Morpeth Town
17:45Warrington Town - Scarborough Athletic
17:45Kidderminster Harriers - York City
17:45Leamington - Southport
17:45Spennymoor Town - Alfreton Town
17:45Boreham Wood - Yeovil Town
17:45Bromley - Wrexham
17:45Chesterfield - Ebbsfleet United
17:45Chorley - Barnet
17:45Maidenhead United - Aldershot Town
17:45Torquay United - Halifax Town
17:45Woking - Stockport County
17:45San Rafael - Santanyi
17:45428189 - Bembibre
17:45Estudiantes de Mérida - Carabobo
17:45Cove Rangers - Queen's Park
17:45Edinburgh City - Brechin City
17:45East Kilbride - Glasgow
17:45Edusport Academy - Bonnyrigg Rose
18:00Burnley - Bournemouth
18:00Crystal Palace - Newcastle United
18:00Sheffield United - Brighton & Hove Albion
18:00Southampton - Aston Villa
18:00Barcelona - Eibar
18:00Dynamo Kyiv - Vorskla Poltava
18:00Barnsley - Middlesbrough
18:00Birmingham City - Sheffield Wednesday
18:00Bristol City - West Bromwich Albion
18:00Charlton Athletic - Luton Town
18:00Leeds United - Reading
18:00Nottingham Forest - Queens Park Rangers
18:00Preston North - Hull City
18:00Stoke City - Cardiff City
18:00Swansea City - Huddersfield Town
18:00Wigan Athletic - Millwall
18:00Accrington Stanley - Rotherham United
18:00Wimbledon - Blackpool
18:00Fleetwood Town - Portsmouth
18:00Ipswich Town - Oxford United
18:00Lincoln City - Gillingham
18:00Milton Keynes Dons - Bolton Wanderers
18:00Rochdale - Coventry City
18:00Shrewsbury Town - Doncaster Rovers
18:00Southend United - Burton Albion
18:00Sunderland - Bristol Rovers
18:00Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers
18:00Alcorcón - Las Palmas
18:00Almería - Fuenlabrada
18:00Carlisle United - Morecambe
18:00Cheltenham Town - Mansfield Town
18:00Crawley Town - Stevenage
18:00Crewe Alexandra - Macclesfield Town
18:00Leyton Orient - Oldham Athletic
18:00Newport County - Bradford City
18:00Northampton Town - Exeter City
18:00Plymouth Argyle - Cambridge United
18:00Salford City - Colchester United
18:00Scunthorpe United - Forest Green Rovers
18:00Swindon Town - Grimsby Town
18:00Walsall - Port Vale
18:00Aberdeen - Ross County
18:00Hamilton Academical - Motherwell
18:00Hibernian - Livingston
18:00Arbroath - United
18:00Greenock Morton - Alloa Athletic
18:00Queen of the South - Dundee
18:00Krylia Sovetov - Torpedo Moskova
18:00CSKA Moskova - FC
18:00Boreham Wood - Yeovil Town
18:00Bromley - Wrexham
18:00Chesterfield - Ebbsfleet United
18:00Chorley - Barnet
18:00Dagenham & Redbridge - Solihull Moors
18:00Dover Athletic - Fylde
18:00Harrogate Town - Eastleigh
18:00Hartlepool United - Notts County
18:00Maidenhead United - Aldershot Town
18:00Torquay United - Halifax Town
18:00Woking - Stockport County
18:00Jeddeloh - Lüneburger SK Hansa
18:00Auerbach - Energie Cottbus
18:00Union 60 Bremen - Bremerhaven
18:00Leher Turnerschaft - Brinkumer
18:00Schwalbe Tundern - Spelle-Venhaus
18:00Kabylie - Chlef
18:00Hussein - Bel-Abbès
18:00Paradou - Saoura
18:00Difaa El Jadida - Ittihad Riadi Tanger
18:00Beaconsfield - Poole Town
18:00Blackfield & Langley - Merthyr Town
18:00Chesham United - Gosport Borough
18:00Dorchester Town - Weston-super-Mare
18:00Farnborough - Swindon Supermarine
18:00Hayes & Yeading United - Taunton Town
18:00Metropolitan Police - Yate Town
18:00Salisbury City - Hendon
18:00Tiverton Town - Wimborne Town
18:00Truro City - Harrow Borough
18:00Walton Casuals - Hartley Wintney
18:00Alvechurch - Needham Market
18:00Banbury United - Stourbridge
18:00Bromsgrove - Hitchin Town
18:00Coalville Town - Rushden & Diamonds
18:00Leiston - Barwell
18:00Lowestoft Town - Stratford Town
18:00Peterborough Sports - Ives Town
18:00Redditch United - Nuneaton Town
18:00Royston Town - Hednesford Town
18:00Rushall Olympic - Kings Langley
18:00Tamworth - Biggleswade Town
18:00Bath City - Dulwich Hamlet
18:00Chelmsford City - Slough Town
18:00Dartford - Eastbourne Borough
18:00Havant & Waterlooville - Albans
18:00Hemel Hempstead Town - Concord Rangers
18:00Hungerford Town - Braintree Town
18:00Maidstone United - Hampton & Richmond Borough
18:00Oxford City - Tonbridge Angels
18:00Wealdstone - Dorking Wanderers
18:00Welling United - Chippenham Town
18:00Weymouth - Billericay Town
18:00Bishop's Stortford - Hornchurch
18:00Bowers & Pitsea - Leatherhead
18:00East Thurrock United - Cray Wanderers
18:00Folkestone Invicta - Wingate & Finchley
18:00Haringey Borough - Bognor Regis Town
18:00Horsham - Cheshunt
18:00Kingstonian - Worthing
18:00Lewes - Brightlingsea Regent
18:00Margate - Carshalton Athletic
18:00Merstham - Enfield Town
18:00Potters Bar Town - Corinthian-Casuals
18:00Bamber Bridge - United of Manchester
18:00Basford United FutbolClub - Atherton Collieries
18:00Lancaster City - Nantwich Town
18:00Matlock Town - Whitby Town
18:00Mickleover Sports - Gainsborough Trinity
18:00Redcliffe - Grantham Town
18:00South Shields - Buxton
18:00Stafford Rangers - Morpeth Town
18:00Stalybridge Celtic - Witton Albion
18:00Warrington Town - Scarborough Athletic
18:00Boston United - Telford United
18:00Chester - Brackley Town
18:00Farsley Celtic - Blyth Spartans
18:00Guiseley - Gateshead
18:00Hereford - Darlington
18:00Kidderminster Harriers - York City
18:00Leamington - Southport
18:00Spennymoor Town - Alfreton Town
18:00Avondale United - Midleton
18:00East Fife - Stranraer
18:00Falkirk - Montrose
18:00Peterhead - Airdrie United
18:00Raith Rovers - Clyde
18:00Annan Athletic - Albion Rovers
18:00Cove Rangers - Queen's Park
18:00Edinburgh City - Brechin City
18:00Fraserburgh - Brora Rangers
18:00Nairn County - Buckie Thistle
18:00Civil Service Strollers - East Stirlingshire
18:00East Kilbride - Glasgow
18:00Edusport Academy - Bonnyrigg Rose
18:00Vale of Leithen - Dalbeattie Star
18:00San Rafael - Santanyi
18:00428189 - Bembibre
18:00Apollon Limassol - Doxa Katokopias
18:00Carrick Rangers - Dungannon Swifts
18:00Cliftonville - Ballymena United
18:00Glenavon - Glentoran Belfast United
18:00Larne - Warrenpoint Town
18:00Birkirkara - Hibernians
18:00Senglea Athletic - Santa Lucía
18:00Dakkada - Kwara United
18:00Oliveirense - Casa Pia
18:00Grupo Sportivo de Loures - Olimpico Montijo
18:00Juventude de Pedras Salgadas - Oliveirense
18:00Huachipato - Cobresal
18:00Proleter Novi - Inđija
18:00FK - Napredak Kruševac
18:00Radnički Niš - Čukarički
18:00Radnik Surdulica - Mačva Šabac
18:00Backa Topola - Partizan Belgrade
18:00Celje - Aluminij
18:00Estudiantes de Mérida - Carabobo
18:00Auerbach - Energie Cottbus
18:00Difaa El Jadida - Ittihad Riadi Tanger
18:00Fleetwood Town - Portsmouth
18:00Sunderland - Bristol Rovers
18:00Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers
18:00Carlisle United - Morecambe
18:00Cheltenham Town - Mansfield Town
18:00Crawley Town - Stevenage
18:00Crewe Alexandra - Macclesfield Town
18:00Swindon Town - Grimsby Town
18:00Walsall - Port Vale
18:00Dartford - Eastbourne Borough
18:00Welling United - Chippenham Town
18:00East Thurrock United - Cray Wanderers
18:00Boston United - Telford United
18:00Chester - Brackley Town
18:00Farsley Celtic - Blyth Spartans
18:00Guiseley - Gateshead
18:00Hereford - Darlington
18:00Dagenham & Redbridge - Solihull Moors
18:00Dover Athletic - Fylde
18:00Harrogate Town - Eastleigh
18:00Hartlepool United - Notts County
18:00Arbroath - United
18:00Greenock Morton - Alloa Athletic
18:00Queen of the South - Dundee
18:00Apollon Limassol - Doxa Katokopias
18:00Carrick Rangers - Dungannon Swifts
18:00Cliftonville - Ballymena United
18:00Glenavon - Glentoran Belfast United
18:00Birkirkara - Hibernians
18:00Senglea Athletic - Santa Lucía
18:00Dakkada - Kwara United
18:00Oliveirense - Casa Pia
18:00Grupo Sportivo de Loures - Olimpico Montijo
18:00Juventude de Pedras Salgadas - Oliveirense
18:00Proleter Novi - Inđija
18:00FK - Napredak Kruševac
18:00Radnički Niš - Čukarički
18:00Radnik Surdulica - Mačva Šabac
18:00Backa Topola - Partizan Belgrade
18:00Celje - Aluminij
18:00Krylia Sovetov - Torpedo Moskova
18:00CSKA Moskova - FC
18:00East Fife - Stranraer
18:00Falkirk - Montrose
18:00Peterhead - Airdrie United
18:00Raith Rovers - Clyde
18:00Annan Athletic - Albion Rovers
18:00Fraserburgh - Brora Rangers
18:15Knattspyrnufélagið Fram - Knattspyrnufélag Akureyrar
18:30Viktoria Plzen - Příbram
18:30Douanes Ouagadougou - SONABEL
18:30D'Adjame - Tanda
18:30Pontellas - Silva
18:30Binissalem - Platges de Calvia
18:30Ibiza Islas Pitiusas - Manacor
18:30Samano - Vimenor
18:30Ashdod - Maccabi Haifa
18:30Göteborg - Vasteras
18:30Sollentuna - Sirius Fotboll
18:40Hazm Rass - Nassr
18:45Oman - Sohar
18:55Al-Duhail - Al-Wakrah Sport Club
19:00Lokomotiv Moskova - Chaika Peschanokopskoye
19:00Real Monarchs - Louisville City
19:00Mattersburg - Rheindorf Altach
19:00Swarovski Tirol - Wolfsberger
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Sturm Graz
19:00Adana Demirspor - Altınordu
19:00Partizani Tirana - Bylis Ballsh
19:00Westerlo - Virton
19:00Oran - Aïn M'lila
19:00Youssoufia Berrechid - Wydad Casablanca
19:00Badajoz - Talavera
19:00Choco - Club Deportivo As Pontes
19:00Utrera - Ciudad de Lucena
19:00Ferriolense - Alcúdia
19:00Jove Español San Vicente - Recambios Colon
19:00Burgos Promesas - Santa Marta
19:00Chiasso - 1900
19:00Schaffhausen - Grasshopper Club Zürich
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Vaduz
19:00Budapest Honvéd - Puskás Akadémia
19:00Kaposvári Rákóczi - Újpest
19:00Fehervar - Zalaegerszegi
19:00Paksi - Debreceni
19:00Várda - Diósgyőri
19:00Black Stars - Stade Malien
19:00Sporting Cristal - Sport Huancayo
19:00Torreense - Marinhense
19:00Simba - Biashara United Mara
19:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Olympique de Marseille - Nantes
19:30Legia Warsaw - Jagiellonia Białystok
19:30Ittihad Kalba - Sharjah
19:30Sarajevo - Tuzla City
19:30Elite United - Gambiya Ports Authority
19:30Marimoo - Wallidan
19:30Tallinding United - GAMTEL
19:30Rijeka - Osijek
19:30Leioa - Haro Deportivo
19:30Hapoel Haifa - Sektzia Nes Tziona
19:30Monza Brianza 1912 - Atletico Arezzo
19:30Marsilya - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
19:45Bordj Bou Arréridj - Constantine
20:00SPAL - Juventus
20:00Beşiktaş - Trabzonspor
20:00Standard Liège - Royal Antwerp
20:00Pisa 1909 - Unione Venezia
20:00Santa Rosa Guachipilin - Atlético Marte
20:00Bobigny - Mulhouse
20:00Andrézieux - Trélissac
20:00Fréjus Saint-Raphaël - Louhans-Cuiseaux FutbolClub
20:00Sète 34 - Stade Bordelais
20:00Marseille Endoume - Annecy
20:00Sainte Genevieve Sports - Sedan Ardennes
20:00Saint-Malo - Vitré
20:00Bastia - Belfort
20:00Romorantin - Vendée Les Herbiers
20:00Colomiers Football - Angoulême
20:00Aurora Guatemala - Deportivo Sacachispas
20:00Atletico Union Guimar - Panaderia Pulido
20:00Sodupe - Tolosa
20:00Juventud Escazuceña - Municipal Santa
20:00Puerto Golfito - Curridabat
20:00Progrès Niedercorn - Hostert
20:00Douanes Dakar - Diaraf
20:00Dakar Sacre-Coeur - Pikine
20:00Crvena Zvezda - Vojvodina
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Spal - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
20:15Tenerife - Elche
20:15Girona - Ponferradina
20:15Magpies - College Europa
20:15Chaves - Feirense
20:20Sutton United - Barrow
20:30Leicester City - Manchester City
20:30Schalke 04 - Leipzig
20:30Real Sociedad - Valencia
20:30Villarrubia - Estudiantes de Mérida
20:30Paiosaco - Arzua
20:30Fermana - Pesaro
20:30Fahaheel - Al-Salmiya
20:30Al-Hilal - Ittihad
20:30Asteras Tripolis - Panathinaikos
20:30Schalke 04 - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Leicester - Manchester City (S SPORT HD)
20:30Real Sociedad - Valencia (spor SMART HD)
20:50Ironi Sport Hadera - Beitar Jerusalem
21:00Tondela - Ave
21:00Thun - Luzern
21:00Zürich - Neuchâtel Xamax
21:00Agua Santa - Sport Club Corinthians Paulista
21:00Clube Atlético Penapolense - Associação Portuguesa de Desportos
21:00São Bernardo Futebol Clube - Portuguesa Santista
21:00Capivariano - Velo Clube
21:00Desportivo Brasil - Comercial de Ribeirão Preto
21:00Primavera - São Bernardo
21:00Força e - Futebol Clube
21:00Olmedo - Club Social y Deportivo Macará
21:00Rabat - Mouloudia Club d'Oujda
21:00AFAD Djékanou - d'Abengourou
21:00Juventud Deportiva Somorrostro - Lagun Onak
21:00Santa Rosa Santa Cruz - Barrio Mexico
21:00Bamako - Real Bamako
21:00Riadh - Souvara Riadh
21:00Steaua București - Chindia Targoviste
21:00Lamia - Aris
21:15Bloemfontein Celtic - Maritzburg United
21:15Atletico Grau - Sport Boys Warnes
21:30Lagarto - Frei Paulistano
21:30Mezőkövesd-Zsóry - Ferencvárosi
21:45Feyenoord - Fortuna Sittard
21:45Heerenveen - Haag
22:00Angers - Montpellier
22:00Dijon - Monaco
22:00Lille - Toulouse
22:00Strasbourg - Amiens
22:00Oostende - Zulte Waregem
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Cercle Brugge
22:00Piast Gliwice - Cracovia
22:00Seraing United - Dender
22:00URSL Vise - Sint-Eloois-Winkel Sport
22:00Atletico Palmaflor Vinto - Real Santa Cruz
22:00Uniclinic - Barbalha
22:00CSP - Botafogo da Paraíba
22:00Uniao - Operario Ferroviario
22:00Esporte Clube Noroeste - Nacional Sao Paulo
22:00Preto - Barretos Esporte Clube
22:00Nova Conquista Miranorte - Tocantinópolis
22:00Confianca - Fortaleza
22:00Imperatriz - River-PI
22:00Cobh Ramblers - Drogheda United
22:00Lille - Toulouse (beIN SPORTS HD 4)
22:00JDA Dijon - Monaco (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:15Maribor - Olimpija Ljubljana
22:30Mechelen - Waasland-Beveren
22:30Albacete Balompié - Numancia
22:30Roeselare - Lokeren Oost-Vlaanderen
22:30Ceará Sporting Club - Caucaia
22:30Caxias - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
22:30Goiás Esporte Clube - Anapolina
22:30Ituano Futebol Clube - Santos
22:30Oeste Futebol Clube - São Paulo
22:30Glacis United - Mons Calpe
22:30Deportivo JBL del Zulia - Real Frontera
22:30Yaracuy - Universidad Central de Venezuela
22:45Fiorentina - Milan
22:45Groningen - VVV-Venlo
22:45Siena - AlbinoLeffe
22:45Alma Juventus Fano 1906 - Imolese Calcio 1919
22:45Virtus Francavilla - Catanzaro 1929
22:45Felgueiras - Paredes
22:45Fiorentina - Milan (beIN SPORTS HD 3)
23:00Levante - Real Madrid
23:00Colorado Rapids - Toronto
23:00Barracas Central - Club Atlético Belgrano
23:00Independiente Rivadavia - Estudiantes de Rio Cuarto
23:00Argentino de Quilmes - San Miguel
23:00UAI Urquiza - CSyD Flandria
23:00Club Atlético Acassuso - Club Comunicaciones
23:00Club Atlético Talleres - Los Andes
23:00Club Atlético Villa San Carlos - Colegiales
23:00Club Ferrocarril Midland - Asociación Deportiva Berazategui
23:00Jacyoba - Maceio
23:00Murici - Maceio
23:00Rondonópolis - Sinop Futebol Clube
23:00Clube Atlético Paranaense - Cascavel
23:00Parana Soccer Technical Center - Paraná Clube
23:00Sparta - Capital Tocantins
23:00HABANA - Granma
23:00Matanzas - Tunas
23:00Pinar del - Artemisa
23:00Villa Clara - Santiago de Küba
23:00Cerro - River Plate Montevideo
23:00Club Atlético Boston River - Rentistas
23:00Petroleros de Anzoategui - Libertador
23:00Ureña - Titanes
23:00Metropolitanos - Gran Valencia
23:00Levante - Real Madrid (spor SMART HD)
23:15Boyacá Chicó - Deportivo Pereira
23:30Belenenses - Marítimo
23:30Gutierrez SC de Mendoza - Martin de Mendoza
23:30Jaragua - Goianésia Esporte Clube
23:30Delfin - Barcelona Sporting Club
23:30Cusco - Melgar
23:30Deportes Magallanes - Deportes Puerto Montt
23:35Lorenzo de Almagro - Racing Club de Avellaneda
00:00York Red Bulls - Sporting Kansas City
00:00Swetes - Saints United
00:00Boavista Sport Club - Flamengo
00:00Cascavel - Toledo Colônia Work
00:00America Natal - Sport Club do Recife
00:00Ilopaneco - Racing Junior de Armenia
00:00Municipal - Deportivo Guastatoya
00:00Real De Minas - Motagua
00:00Sporting San Jose - Consultants Moravia
00:00Chinandega - Diriangén
00:00Deportes Copiapo - Melipilla
00:00Aragua - Deportivo Lara
00:15Jocoro - Once Municipal
01:00Agropecuario - Estudiantes de Buenos Aires
01:00Instituto Atlético Central Córdoba - Deportivo Riesta
01:00Londrina Esporte Clube - Branco Sport Club
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Ferroviário Atlético Clube
01:00Aquidauanense - Corumbaense
01:00Central Kingston - Liguanea United
01:00Guadalupe - Cartaginés
01:00Murcielagos - Gavilanes de Matamoros
01:20Independiente Medellín - Club Atlético Nacional
01:30Vancouver Whitecaps - Minnesota United
01:309 de Julio Rafaela - Club Libertad Sunchales
01:35Boys - Club Atlético Tigre
01:40Independiente Avellaneda - Gimnasia y Esgrima La Plata
01:45Liga Deportiva Universitaria de Quito - Independiente del Valle
02:00Angeles Galaxy - Chicago Fire Soccer Club
02:00Club León - Club Necaxa
02:00Greenbay Hoppers - Ottos Rangers
02:00Wotton - Empire Club
02:00Luis de Quillota - Barnechea
02:00Club Nacional Montevideo - Cerro Largo
02:30Everton de Viña del - Unión La Calera
03:00Houston Dynamo - Columbus Crew
03:00Tampa Bay Rowdies - Inter Miami
03:00Diriangén - Real Estelí
03:00Club Xelajú - Deportivo Iztapa
03:00Alajuelense - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
03:00Garden Hotspurs - Cayon Rockets
03:30Chalatenango - Independiente San Vicente
03:30Deportes Tolima - Junior de Barranquilla
03:45Newell's Old Boys - Club Atlético Colón
03:50Atlético Tucumán - Club Atlético Lanús
04:00Portland Timbers - İngiltere Revolution
04:00Cruz Azul - Tigres de la UANL
04:00Centro Juventud Antoniana - Penarol Salta
04:00Claytons Kola Tonic Notre Dame - Silver Sands
04:00Universidad Católica del Ecuador - Orense Sporting Club
04:00Alianza San Salvador - Agila
04:00Sonsonate - Municipal Limeño
04:00Deportivo Mictlán - Sansare
04:00Deportivo Mixco - Antigua
04:00Real Sociedad Tocoa - Vida
04:00Real C.D. España - Lobos UPNFM
04:00Club Sport Uruguay de Coronado - Municipal Turrialba
04:00Cafetaleros de Chiapas - Club Celaya
04:00Venados - Dorados de Sinaloa
04:00Deportivo CAFESSA Jalisco - Club Canoneros Marina
04:00Irapuato - Cruz Azul Hidalgo
04:00Juventus FC Managua - Real Estelí
04:00Club Universitario de Deportes - Universidad César Vallejo Club de Fútbol
04:00Tasman United - Auckland City
04:15Isidro Metapán - CD
04:30Carlos - Grecia
05:00Phoenix Rising - Real Salt Lake
05:00Temecula - Arizona Mesa
05:00Quiche - Chimaltenango
05:00Deportivo Saprissa - Universidad de Kosta Rika
06:00Monterrey - Club América
06:00Cimarrones de Sonora - Atlante
06:00Canterbury United - Wellington
07:00Shimizu S-Pulse - Tokyo
07:30Giravanz Kitakyushu - Avispa Fukuoka
08:00Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers
08:00Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka
08:00South West Queensland Thunder - Rochedale Rovers FutbolClub
08:00Kitchee - Pegasus
08:00Machida Zelvia - Ventforet Kofu
08:00Fagiano Okayama - Zweigen Kanazawa
08:00United Ichihara Chiba - Ryūkyū
08:00Júbilo Iwata - Montedio Yamagata
08:00Mito HollyHock - Omiya Ardija
08:00Renofa Yamaguchi - Kyoto Sanga
08:00Tokushima Vortis - Tokyo Verdy
08:00V-Varen Nagasaki - Tochigi
09:00Sunshine Coast - Western Pride
09:00South Melbourne - Eastern Lions
09:00Dushanbe-83 - Kuktosh
09:30Peninsula Power FutbolClub - Sunshine Coast Wanderers
10:00Vissel Kobe - Yokohama
10:00Central Coast Mariners Academy - Sydney
10:00Ehime - Matsumoto Yamaga
11:00Rotor Volgograd - Rodina Moskova
11:15Sains - Nossa Bukit Jelutong
11:15Markless - Melaka United
11:15Staroba - Imigresen
11:30National Defense Ministry - Asia Europe University
11:30Soltilo Angkor - Angkor Tiger
12:00EDMF Churra - Minerva
12:00Ayeyawady United - Yadanarbon
12:00Hantharwady United - Sagaing United
12:15Saif Sporting Club - Abahani Limited Chittagong
12:30Slovan - Fach Donaufeld
12:30Brigittenau - Koma Elektra
13:00Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor - Kahramanmaraşspor
13:00Karaköprü Belediyespor - Artvin Hopaspor
13:00Ofspor - Elazığ Belediyespor
13:00Orduspor - Sultanbeyli Belediyespor
13:00Vitosha Bistritsa - Beroe Stara Zagora
13:00Olivenza - Cacereño
13:00Ushuru - Fortune Sacco
13:15Santutxu - Sestao River Club
13:30Yeni Malatyaspor - Antalyaspor
13:30Afjet Afyonspor - Pendikspor
13:30Eyüpspor - Utaş Uşakspor
13:30İnegölspor - Sarıyer
13:30Kastamonuspor - Ergene Velimeşe Spor
13:30Manisa - Gümüşhanespor
13:30Sakaryaspor - Bandırmaspor
13:30Sancaktepe Belediyespor - Şanlıurfaspor
13:30Tarsus İdman Yurdu - BAKspor
13:30Tuzlaspor - Kardemir Karabükspor
13:30Group Buca - Yomraspor
13:30Derince Belediyespor - Payasspor
13:30Düzcespor - Erzincanspor
13:30Erzin Belediyespor - Manisaspor
13:30Gölcükspor - Karacabey Belediyespor
13:30Halide Edip Adıvar - Modafen Spor
13:30Karşıyaka - Erok Spor
13:30Muğlaspor - Osmaniyespor
13:30Nazilli Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği
13:30Şile Yıldızspor - 68 Yeni Aksarayspor
13:30Silivrispor - Kızılcabölükspor
13:30Tepecik Belediye Spor - Ağrı 1970 Spor
13:30Yeni Altındağ Belediyespor - Somaspor
13:30Teutonia 05 Ottensen - Sasel
13:30Melilla - Langreo
13:30Juan de Mozarrifar - Brea
13:30Club Portekizete - Santurtzi
13:30Parla - Moratalaz
13:30Trival Valderas - Mostoles
13:30Fernando de Henares - Unión Adarve
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
13:45Yenisey Krasnoyarsk - Fakel Voronezh
13:45Aluminium Arak - Baadraan Tehran
13:45Arman Gohar - Khosheh Talaei
13:45Damash Gilan - Rafsanjan
13:45Elmo Adab - Niroye Zamini
13:45Malavan - Navad Urmia
13:45Qashqai - Esteghlal
13:45Rayka Babol - Sepidrood Rasht
13:45Sanat Mes Kerman - Reyhan Alborz
13:45Sorkhpooshan Pakdasht - Fajr Sepasi
14:00Osasuna - Granada
14:00Nordsjælland - SønderjyskE
14:00Lugo - Real Oviedo
14:00Giresunspor - Balıkesirspor
14:00Curslack-Neuengamme - Hamm United
14:00Sant Julià - Inter Club d'Escaldes
14:00Atlético Madrid B - Pontevedra
14:00Atlético Baleares - Racing de Ferrol
14:00Rosas - Peña Deportiva
14:00Burgos - Tudelano
14:00Andorra - Levante UD B
14:00Llagostera - Orihuela
14:00San Roque de Lepe - Xerez Deportivo
14:00Constancia - Esporles
14:00Trujillo - Valverdeno
14:00Varea - River Ebro
14:00Vallobin - Mosconia
14:00Lenense - Gijón Industrial
14:00Castelldefels - Manresa
14:00Cerdanyola del Vallès - Europa
14:00Pobla de Mafumet - Peralada
14:00Horta - L'Hospitalet
14:00Roda - Atzeneta
14:00Atlético Tordesillas - Arandina
14:00Atlético Malagueño - Maracena
14:00Nykøbing - Akademisk Boldklub
14:00Condeixa - Fontinhas
14:00Nakhon Pathom United - Chiangmai
14:00Uthai Thani - Sisaket
14:00Sukhothai - Ratchaburi
14:00Trat - Police Tero
14:00Panachaiki - Ergotelis
14:00Giresunspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Osasuna - Granada (spor SMART HD)
14:00Killester Donnycarney - Kilnamanagh
14:15Utrecht - Twente
14:15Plus Ultra - Pulpileño
14:15Sants - Banyoles
14:30Genoa - Lazio
14:30Wisła Płock - Zagłębie Lubin
14:30Wacker Innsbruck - Vorwarts Steyr
14:30Trau - East Bengal
14:30Lebrijana - Conil
14:30Polideportivo Almeria - Deportivo Linares
14:30Fotboll - Jönköpings Södra
14:30Kalmar - Örgryte
14:30Kericho - Mahia
14:30Győri - Szeged 2011
14:30Sintrense - Real Sport Clube Queluz
14:30Genoa - Lazio (beIN SPORTS HD 4)
15:001860 München - Magdeburg
15:00Pampow - Greifswalder SV 04
15:00Tasmania Berlin - Hertha 03 Zehlendorf
15:00Sabah Bakü - Sabail
15:00Awassa City - Fasil Kenema
15:00Etiyopya Buna - Wolaitta Dicha
15:00Welwalo Adigrat - Welkite Ketema
15:00Shahr Khodro - Naft Masjed Soleyman
15:00Atletico Tacoronte - Mensajero
15:00San Fernando - Lanzarote
15:00Íþróttabandalag Akraness - Leiknir Faskrudsfjordur
15:00Canon Yaoundé - Fovu Club Baham
15:00Eding Sport - Stade Renard Melong
15:00Panthère du Ndé - Dragón
15:00Kakamega Homeboyz - Chemelil Sugar
15:00Tusker - Wazito
15:00Ulinzi Stars - Kisumu All Stars
15:00Kibera Black Stars - Shabana
15:00Muranga Seal - Coast Stima
15:00Nairobi Stima - Mount Kenya United
15:00Ballkani - Ferizaj
15:00Gjilani - Flamurtari Pristina
15:00Trepca 89 - Dukagjini
15:00Eskilstuna City - Eskilstuna
15:00Vendsyssel - Brabrand
15:00Makedonija Gjorče Petrov - Academy Pandev
15:00Kasetsart Üniversitesi - Samut Sakhon
15:00Phrae United - KhonKaen
15:00Muangthong United - Bangkok United
15:00Karpaty Lviv - Dnipro-1
15:00Oleksandriya - Kolos Kovalevka
15:00Apollon Larissa - Kissamikos
15:15Lokomotiv Plovdiv - Tsarsko Selo Sofia
15:15Sarawak - Real Chukai
15:30Arminia Вielefeld - Hannover 96
15:30Nurnberg - Darmstadt 98
15:30Sandhausen - Karlsruher
15:30Viktoria 1889 - Bischofswerdaer 08
15:30Arambagh - Muktijoddha Sangsad
15:30Villa Santa Brigida - Marino
15:30Arminia Bielefeld - Hannover (S SPORT 2 HD)
15:45Sepahan Isfahan - Persepolis
15:45Lefkimmi - Karagiannion
16:00Deportivo Alavés - Athletic Bilbao
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü
16:00Lyngby Boldklub - Esbjerg
16:00Randers - Odense Boldklub
16:00Hallescher - SpVgg Unterhaching
16:00Rot-Weiss Koblenz - Bayern Alzenau
16:00Oldenburg - Schwarz-Weiß Rehden
16:00Bremer - Schwachhausen
16:00Barmbek-Uhlenhorst - Bramfelder
16:00Niendorfer - Osdorf
16:00Rugenbergen - Paloma Hamburg
16:00Buchholz 08 - Concordia von 1907
16:00Shenkolli - Oriku
16:00Turbina Cerrik - Lushnja
16:00Ngozi City - Bujumbura
16:00Baroka - Hungry Lions
16:00Mamelodi Sundowns - University
16:00Keflavík FutbolClub - Knattspyrnufélagið Víkingur
16:00Elva - Kohtla-Järve JK Järve
16:00Rabotnički - Shkupi
16:00Renova - Struga Trim &
16:00Sileks - Shkëndija
16:00Békéscsaba 1912 Előre - Dunakanyar-Vác
16:00Budaörsi - Szombathelyi Haladás
16:00Kazincbarcikai - Vasas
16:00Soroksár - Budafoki MTE-Ujbuda
16:00Szolnoki MÁV - Siófok
16:00Tiszakecske - Nyíregyháza Spartacus
16:00Kuala Lumpur Rovers - Southern Klang
16:00Langkawi City - Gamestop
16:00AŠK Bravo Publikum - Tabor Sežana
16:00Coastal Union - Young Africans
16:00Slimane - Bizertin
16:00Hammam-Lif - Espérance de Tunis
16:00Stade Tunisien - Monastir
16:00Hammam-Sousse - Rejiche
16:00Jendouba Sport - Gafsa
16:00Dove - Kitara
16:00Kansai Plascon - Uganda People's Defence Force
16:00Ndejje University - Kasese New Villa
16:00Nyamityobora - Kigezi Homeboys
16:00Paidha Black Angels - Mbale Heroes
16:00Saviour - Light
16:00FC - Villa
16:00Aetos Orfanou - Orfeas Puma Xanthis
16:00Agios Ierotheos - Agioi Anargyroi
16:00Anatoli - Thianaliakos
16:00Aris Avato - Iraklis Zigou
16:00Edessaikos - Thiella Sarakinon
16:00Fostiras - Moschatou
16:00Kallithea - Keratsini
16:00Makedonikos - Thermaikos
16:00Nestos Chrisoupolis - Doxa Theologos
16:00Palliniakos - Marko
16:00Poseidon Michanionas - Giannitsa
16:00Rodos - Aiolikos
16:00Egaleo - Trikala
16:00Kalamata - Kavala
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Veria
16:00Panetolikos - Panionios
16:00Napsa Stars - ZESCO United
16:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:30Alkmaar - Zwolle
16:30Vitesse - Eindhoven
16:30LASK Linz - Pölten
16:30Hartberg - Rapid Wien
16:30Club Brugge - R. Charleroi
16:30Fastav Zlín - Dynamo Ceske Budejovice
16:30Karviná - Teplice
16:30Johnstone - Rangers
16:30Altay - Adanaspor
16:30Sloboda Tuzla - Mladost Doboj Kakanj
16:30Čelik Zenica - HŠK Zrinjski Mostar
16:30Chennai City - Aizawl
16:30Norrköping - Halmstads
16:30Karlskrona - Eskilstuna
16:30Tvååkers - Falkenbergs
16:30A.C. - Savona
16:30Tuttocuoio 1957 San Miniato - Ponsacco 1920
16:30Ostia Mare Lido Calcio - Artena
16:30Mezzolara - Sasso Marconi
16:30Pineto Calcio - Tolentino
16:30Scandicci - Aglianese
16:30Brusaporto - Virtus Bolzano
16:30Casarano Calcio - Foggia Calcio
16:30Citta di Anagni - Sassari Torres 1903
16:30Legnano - Villa D'Alme
16:30Muravera - Turris Neapolis 1944
16:30Nibionnoggiono - Caravaggio
16:30Luigi Calcio - APDC Chions
16:30Gavorrano - Grassina
16:30Östers - Linköping City
16:30Altay - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Manchester United - Watford
17:00Wolverhampton - Norwich City
17:00Atalanta - Sassuolo Calcio
17:00Hellas Verona - Cagliari Calcio
17:00Torino - Parma
17:00Saint-Étienne - Stade de Reims
17:00Pordenone Calcio - ChievoVerona
17:00Salernitana 1919 - Livorno Calcio
17:00Wisła Kraków - Korona Kielce
17:00Rodinghausen - Alemannia Aachen
17:00Union Tornesch - Süderelbe
17:00Bocholt - Niederwenigern
17:00Straelen - Meerbusch
17:00Borussia Hildesheim - Kickers Emden
17:00Eintracht Celle - Germania Egestorf
17:00Heeslinger - Eintracht Northeim
17:00Gifhorn - Wolfenbuttel
17:00Atlas Delmenhorst - Uphusen
17:00Bersenbruck - Arminia Hannover
17:00Oldenburg 1894 - Lupo Martini Wolfsburg
17:00Karabağ - Sumqayit
17:00Rukinzo - Olympic Star
17:00Association Salé - Casablanca
17:00Ittihad Khemisset - Olympique Dcheïra
17:00Kénitra - Sidi Kacem
17:00Racing de Casablanca - MAS
17:00Riadi Salmi - Marrakech
17:00Kaarinan Pojat - Honka Akatemia
17:00Odisha - Kerala Blasters
17:00Dinamo Zagreb - Inter Zapresic
17:00Croatia Zmijavc - Dugopolje
17:00Kamen Ivanbegovina - Zmaj Blato
17:00Aarau - Kriens
17:00Olbia Calcio - Pistoiese
17:00Città di Pontedera - Alessandria Calcio 1912
17:00Cesena - Vicenza Calcio
17:00Gubbio 1910 - Reggiana 1919
17:00Union ArzignanoChiampo - Calcio Padova
17:00FeralpiSalò - Carpi 1909
17:00Piacenza Calcio 1919 - Sambenedettese Calcio
17:00Ravenna - Triestina Calcio
17:00Calcio Catania - Ternana Calcio
17:00Monopoli - Sicula Leonzio
17:00Reggina Calcio - Paganese Calcio 1926
17:00Cavese - Bari
17:00Viterbese Castrense - Potenza
17:00Audace Cerignola - Sorrento Calcio
17:00Citta di Fasano - Gladiator
17:00Citta di Messina - Savoia 1908
17:00Brindisi - Nardo
17:00Gravina - Gelbison Cilento
17:00Lavagnese - Fossano Calcio
17:00Licata - Città di Palermo
17:00Olympia Agnonese - Vastogirardi
17:00Taranto - Bitonto
17:00Vestri - Ungmennafélagið Víkingur
17:00Bamboutos de Mbouda - APEJES Academy
17:00Colombe du Dja et Lobo - Loum
17:00Feutcheu - Fortuna Mfou
17:00Tonnerre Yaoundé - Bamenda
17:00Young Sports - Avion Academy
17:00Titograd - Rudar Pljevlja
17:00Paphos - APOEL
17:00Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta
17:00Krasnodar - Rostov
17:00Amarante - Sanjoanense
17:00Senica - Spartak Trnava
17:00Atalanta - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
17:00Verona - Cagliari (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Torino - Parma (beIN SPORTS HD 4)
17:00Manchester Utd - Watford (S SPORT HD)
17:30Bayer 04 Leverkusen - Augsburg
17:30Etar 1924 Veliko Tarnovo - Ludogorets 1945
17:30Gaz Metan Mediaș - Dinamo București
17:30Astra Giurgiu - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
17:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
18:00Real Valladolid - Espanyol
18:00Paços de Ferreira - Famalicão
18:00Moreirense - Santa Clara
18:00Silkeborg - Copenhagen
18:00Celtic - Kilmarnock
18:00Real Zaragoza - Deportivo de La Coruña
18:00Basel - Servette
18:00Lugano - Sion
18:00Gallen - Young Boys
18:00Beerschot Wilrijk - Lommel
18:00Danbort - Accra Hearts of Oak
18:00Karela - Medeama
18:00Esteghlal - Ahan Isfahan
18:00Sóller - Portmany
18:00Rodange 91 - Etzella Ettelbruck
18:00Racing FC Union Lüksemburg - Jeunesse Esch
18:00Akwa Starlets - Ifeanyi Uba United
18:00Mountain of Fire and Miracles - Heartland
18:00Sunshine Stars - Enugu Rangers
18:00Mafra - Penafiel
18:00Cova da Piedade - Varzim
18:00Amora - Lusitano de Evora
18:00Armacenenses - Aljustrelense
18:00Trofense - Ginasio Figueirense
18:00Canelas 2010 - Leca
18:00Arouca - Pedras Rubras
18:00Vitoria de Sernache - Beira-Mar
18:00Lusitania Lourosa - Gondomar
18:00Maria da Fonte - Bragança
18:00Merelinense - Associacao Recreativa Sao Martinho
18:00Mirandela - Clube Desportivo Cerveira
18:00Espinho - Lusitano de Vildemoinhos
18:00Olhanense - Sintra
18:001º de Dezembro - Alverca
18:00Coimbrões - Castro Daire
18:00Sport Benfica e Castelo Branco - Santarém
18:00Leiria - Caldas da Rainha
18:00Valadares Gaia Futebol Clube - Vila Real
18:00Deportes La Serena - Santiago Wanderers
18:00Domžale - Mura 05
18:00Sfaxien - Kairouan
18:00Shakhtar Donetsk - Desna Chernihiv
18:00Deportivo La Guaira - Portuguesa
18:00Valladolid - Espanyol (spor SMART HD)
18:10Yarmouk Kuwait - Al-Shabab Ahmadi
18:15Fylkir - Magni Grenivik
18:15Atromitos - Skoda Xanthi
18:15Volos - Larissa
18:30Salitas - ASFB Bobo Dioulasso
18:30Societe Omnisports De L'Armee - Issia Wazi
18:30Gerena - Rota
18:30Ciudad de Murcia - Mazarrón Fútbol Club
18:30Alberite - Berceo
18:30Calamocha - S. D. Tarazona
18:30Utebo - Sariñena
18:30Cayón - Guarnizo
18:30Club Deportivo Artístico Navalcarnero - Carabanchel
18:30Häcken - GAIS
18:30Eskilsminne - Östersunds
18:45Heracles Almelo - Ajax
19:00Stade Rennais - Nîmes Olympique
19:00Fenerbahçe - Galatasaray
19:00Austriya Wien - Bull Salzburg
19:00Sigma Olomouc - Sparta Prague
19:00İstanbulspor - Boluspor
19:00Rapide Oued - Renaissance Sportive de Berkane
19:00Marino de Luanco - Internacional de Madrid
19:00Barakaldo - Deportivo Alavés B
19:00Guijuelo - Cultural y Deportiva Leonesa
19:00Izarra - Calahorra
19:00Real Unión - Amorebieta
19:00Unionistas de Salamanca - Salmantino
19:00Castellon - Gimnàstic de Tarragona
19:00Lleida Esportiu - Ejea
19:00Olot - Sabadell
19:00Algeciras - Cartagena
19:00Marbella - Real Balompédica Linense
19:00Real Murcia - UCAM Murcia
19:00Recreativo de Huelva - Atlético Sanluqueño
19:00Compostela - Club Rápido de Bouzas
19:00Guadalajara - Solana
19:00Unió Esportiva Vilassar - Esport Club Granollers
19:00Crevillente Deportivo - Eldense
19:00Olimpic de Xativa - Sylla
19:00Knattspyrnudeild UMFG - Þór Akureyri
19:00Buducnost Podgorica - Kom Podgorica
19:00Larnaca - Salamis Famagusta
19:00Olympiakos Nicosia - Limassol
19:00Aqvital Csakvar - Gyirmot Sportegyesulet
19:00Ajka - Budapest
19:00Nacional da Madeira - Académica de Coimbra
19:00Ideal - Oliveira do Hospital
19:00Praiense - Agueda
19:00Rennes - Nimes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 2)
19:00İstanbulspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:15KAMAZ Naberezhnye Chelny - Khimki
19:30Arsenal - Everton
19:30Lech Poznań - Lechia Gdańsk
19:30Široki Brijeg - Borac Banja Luka
19:30Istra 1961 - Slaven Belupo
19:30Yeclano Deportivo - Villarrobledo
19:30Los Barrios - Coria
19:30Arroyo - Plasencia
19:30Caudal Deportivo - Condal
19:30Vilamarxant - Atlético Saguntino
19:30Palo - Motril
19:30Giana Erminio - Calcio Como
19:30Calcio Lecco 1912 - Aurora Pro Patria 1919
19:30Picerno - Bisceglie 1913 Don
19:30Casertana - Vibonese Calcio
19:30Rende - Avellino 1912
19:30Arsenal - Everton (S SPORT HD)
20:00Wolfsburg - Mainz 05
20:00Roma - Lecce
20:00Anderlecht - Eupen
20:00Fodbold - Brøndby
20:00Atlètic Club d'Escaldes - Engordany
20:00CSyD Nueva Concepcion - Deportivo San Pedro
20:00Deportivo Sanarate - Cobán Imperial
20:00Cornellà - Prat
20:00Santfeliuenc - Sant Andreu
20:00Hapoel Ra'anana - Bnei Yehuda Tel Aviv
20:00Gorée - Casa Sport
20:00Stade de Mbour - CNEPS
20:00Roma - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
20:00Wolfsburg - Mainz (S SPORT 2 HD)
20:15Extremadura - Mirandés
20:15Málaga - Racing de Santander
20:30Getafe - Sevilla
20:30Sporting Lisbon - Boavista Porto
20:30Olimpik - Lviv
20:30Athens - Crete
20:30PAOK - Olympiacos
20:30Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
20:45des Forces Armees - KOZAF
21:00Club Universidad Nacional - Monarcas Morelia
21:00Hassania Agadir - Khouribga
21:00ASEC Mimosas - Abobo
21:00Coatepecano - Suchitepéquez
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Deportivo Malacateco
21:00Ungmennafélag Njarðvíkur - Aegir Thorlakshofn
21:00Carlos Mannucci - Academia Deportiva Cantolao
21:00Universitatea Craiova - Cluj
21:15Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Kfar Saba
21:30Mushuc Runa Sporting Club - Club Deportivo El Nacional
22:00Gent - Sint-Truidense
22:00Pigotts Bullets - Jennings Grenades
22:00Nacional Potosí - Club Aurora
22:00Royal Pari - Club Blooming
22:00Siquinala - Comunicaciones
22:00Village Superstars - Road Jets
22:45Internazionale Milano - Sampdoria
22:45Inter - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
23:00Paris Saint-Germain - Girondins de Bordeaux
23:00Atletico Madrid - Villarreal
23:00Braga - Vitoria Setubal
23:00Rayo Vallecano - Huesca
23:00Krotone - Delfino Pescara 1936
23:00Bella Vista de Bahía Blanca - Liniers de Bahía Blanca
23:00Barbados Defence Force - Andrew Lions
23:00Tivoli Gardens - Waterhouse
23:00Fortaleza Zipaquira - Corporación Club Deportivo Tuluá
23:00Cofutpa - Rosario
23:00Progreso - Club Plaza Colonia de Deportes
23:00Danubio - Montevideo Wanderers
23:00PSG - Bordeaux (beIN SPORTS HD 4)
23:00Atletico Madrid - Villarreal (spor SMART HD)
23:15Equidad - Cúcuta Deportivo
23:30Porto - Portimonense
23:30Ciudad de Bolivar - Racing Olavarria
23:30Defensores de Pilar - C. Union Oncativo
23:30Redes de La Patria - Juventud Unida Trancas
23:30Molynes United - Dunbeholden
23:30FC - Cavalier
23:30Boca Juniors De Cali - Llaneros Fútbol Club